Jump to content

Rega powraca!

Po krótkim czasie nieobecności, brytyjska firma Rega wraca do Polski za sprawą zupełnie nowego dystrybutora, One Audio. Rega znana jest przede wszystkim z niezwykle popularnych i technicznie zaawansowanych gramofonów z serii Planar, ale jej oferta obejmuje również wkładki gramofonowe, wzmacniacze stereo, odtwarzacze CD, kolumny głośnikowe i dużo więcej.

 Share


Rega powraca!


Rega_OneAudio1.jpg

 


Po krótkim czasie nieobecności, brytyjska firma Rega wraca do Polski za sprawą zupełnie nowego dystrybutora, One Audio.
Rega znana jest przede wszystkim z niezwykle popularnych i technicznie zaawansowanych gramofonów z serii Planar, ale jej oferta obejmuje również wkładki gramofonowe, wzmacniacze stereo, odtwarzacze CD, kolumny głośnikowe i dużo więcej.

Założona w 1973 przez Roya Gandy'ego, Rega będzie w przyszłym roku świętować swoje 50-lecie jako jeden z czołowych producentów hifi na świecie. Potwierdzić to mogą niezliczone nagrody branżowe zdobyte na przestrzeni wielu lat.

Rega na zawsze zmieniła rynek gramofonowy na świecie, a firma ta od lat promuje swoje rozwiązania technologiczne oraz filozofię budowy gramofonów, takie jak zastosowanie możliwie najlżejszych plint, czy też niezwykłą precyzję każdego, najmniejszego nawet elementu.

Produkty Regi powstają w całości w Wielkiej Brytanii, gdzie olbrzymią uwagę przykuwa się do precyzji. Rega to przede wszystkim ludzie, dlatego zdecydowana większość elementów jest wykonywana ręcznie przez doświadczonych pracowników w fabryce na wschód od Londynu.

Nowym dystrybutorem Regi została firma One Audio, mieszcząca się w Pabianicach. Już wkrótce produkty firmy Rega będą możliwe do kupienia w najlepszych salonach audio w Polsce, gdzie spotkają Państwo szeroką ofertę egzemplarzy demonstracyjnych, a przeszkolony personel odpowie na wszelkie pytania oraz skalibruje nowo zakupiony gramofon lub wkładkę gramofonową.Odkryj precyzję na nowo.
One Audio Sp. z o.o.
www.oneaudio.pl
www.regapolska.pl

 

 

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.