Jump to content

Denon 700

Typ sprzętu: Odtwarzacze DVD / BR
Producent: Denon
Model: 700
Ocena ogólna: (5/5 na podstawie 1 opinii)
Autor: budasty
Data dodania: 04 maj 2004
Jakość/cena
Ocena ogólna
Plusy Świetny dźwięk w kinie i STEREO, bardzo dobrze radzi sobie z różnymi nośnikami DVD-R i DVD-RW, ogólnie bardzo skuteczny i płynny odczyt.
Minusy Cena.
Twoja opinia

Tutaj moja wypowiedź z forum:

 

"No i pierwszy upgrade zrobiony - wymieniłem DVD 611 Samsunga na Denon-a DVD-700 i gdybym tego nie słyszał to bym nie uwierzył :-). Od razu po włączeniu moja żona stwierdziła, że gra całkiem inaczej.

 

Najpierw zapuściłem kino domowe, sceny, w których wiem co, kiedy z której kolumny powinienem usłyszeć a więc Matrix- uwalnianie Morfeusza, bitwa z Gladiatora oraz Blade - kąpiel w krwi oraz Atak Klonów, różne fragmenty. Detale, detale, jeszcze raz detale o wiele więcej, o wiele lepiej prowadzony bas (ściszyłem go dodatkowo o 1/3 na subie i jest teraz w sam raz), poza tym bardziej wyeksponowany centralny, dialogi wyraźniejsze

- naprawdę nie spodziewałem się, że wymiana odtwarzacza może tak wiele poprawić.

 

Ale to jeszcze nie koniec - STEREO, ...jako odtwarzacz cd znowu niespodzianka - Oxygene2, Equinoxe 5 - zdecydowanie więcej szczegółów, dźwiek bardziej kulturalny i całkiem inny bas, naprawdę różnica kolosalna. Także podsumowując, jeśli ktoś ma paroletniego Samsunga (ciekawe, że ten mój 611 miał dobre recenzje w pewnej polskiej gazecie) lub inny "nie za dobry odtwarzacz" to wymieniając go na nowego Danonka może wiele zyskać. "

 

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu.

Jak długo posiadasz oceniany sprzęt? krócej niż 1 miesiąc
Gdzie kupiłeś/aś oceniany sprzęt? Import
Ile zapłaciłeś/aś? 1030
Dlaczego wybrałeś/aś ten sprzęt? Mam amplituner tej firmy, który wybrałem spośród kilku innych marek (odsłuchując). Przejrzałem sporo opinii na angielskich i niemieckich stronach.
Z czym porównywałeś/aś przed decyzją o zakupie? Jedynie na swoim starym odtwarzaczu DVD Samsung 611.
Podaj zestaw w jakim używany jest oceniany sprzęt Denon AVR 1601, Koda 988 + Goky SW800, Belstar 32" 16:9, kabelek optyczny do audio, kable głośnikowe Yamo.
User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.