Jump to content
Sign in to follow this  

Bullet Plug

Reson Bullet Plug

Typ sprzętu: kable sygnałowe (interkonekty)
Producent: Reson
Model: Bullet Plug
Ocena ogólna: (na podstawie 1 opinii)
Opinia o Reson Bullet Plug
Autor: zyzio
Data dodania: 02 maj 2004
Jakość/cena
Ocena ogólna
Plusy bardzo dobry dźwięk za niewielkie pieniądze, cena w Anglii znacznie wyższa !
Minusy mógłby być odrobinę cieplejszy
Twoja opinia

Reson Bullet Plug po wypożyczeniu do domu bardzo dobrze sprawdził sie w moim systemie, daltego tez pozostał juz tam i nie wrócił do sklepu :) Znałem już wcześniej "zwykłego" Resona, który także podobał mi się, ale w sposób znaczący obcinał górę pasma. W Bullet Plug ten problem zniknął, nadal góra jest minimalnie cofnięta (w moim systemie to zaleta :)), ale rozdzielczość jest znakomita, słychać wszystkie szczegóły na górze, a jednocześnie nie jesteśmy zmęczeni słuchaniem naszej ulubionej muzy :), co do stereofonii równiez myśle że w tym a nawet wyższym przedziale cenowym nie mamy na co narzekać - scena jest szeroka i głęboka, a lokalizacja źródeł dźwięku moim zdaniem znakomita. Największą zaletą kabelka jest jednak bas - mocny, znakomicie kontrolowany, ale nieco suchy, za to nie monotonny. Dynamika i żywość dźwieku na b. wysokim poziomie. W sumie jest to bardzo dobry kabelek, który sprawdzi się dobrze w wielu systemach, ze wzgledu na ogólnie pojętą czystość i otwartość przekazu.

Jak długo posiadasz oceniany sprzęt? od 1 miesiąca do roku
Gdzie kupiłeś/aś oceniany sprzęt? RTV-Zabrze
Ile zapłaciłeś/aś? 400 zł
Dlaczego wybrałeś/aś ten sprzęt? bo sprawdzał się w moim systemie
Z czym porównywałeś/aś przed decyzją o zakupie? Monster Reference 2, Black Rhodium Vermilion, SW Symphony II, Ixos 102, Ixos 103 i ze zwykłym kabelkiem ;)
Podaj zestaw w jakim używany jest oceniany sprzęt Primare A 30.5, Rotel RSP 1066, Rotel RCD 1072, Pioneer DV 737, Helion 1750 XP, sieciówki Helion, Paradigm studio 80 v.2, Black Rhodium Horizon, DNM RESON Bullet Plug, Black Rhodium Vermillion.

Sign in to follow this  


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.