Jump to content
Sign in to follow this  

Interkonekt z wtykami Bullet Plug

Sonus Oliwa Interkonekt z wtykami Bullet Plug

Typ sprzętu: kable sygnałowe (interkonekty)
Producent: Sonus Oliwa
Model: Interkonekt z wtykami Bullet Plug
Ocena ogólna: (na podstawie 1 opinii)
Opinia o Sonus Oliwa Interkonekt z wtykami Bullet Plug
Autor: Piotrek608
Data dodania: 04 wrzesień 2006
Jakość/cena
Ocena ogólna
Plusy Solidne wykonanie,dobra cena,krajowy producent.
Minusy Nie ma.
Twoja opinia

Kabelki trafiły do mojego systemu przy okazji tuningu wzmacniacza Marantz PM7000.Wrażenia organoleptyczne bardzo skromne ,sam kabelek razem z oplotem ma grubość 5-7mm oplot w kolorze czarnym. Wtyki Bulle również czarne jeden z nich ma tylko czerwoną nasadkę w celu łatwiejszej identyfikacji prawego kanału.

Mimo iż całość wygląda skromnie to jest niezwykle niezawodna i budzi zaufanie, pewnie chwyta gniazda rca w komponentach audio nie ma mowy o słabym trzymaniu czy zsuwaniu się ale tez nie grozi wyrwaniem gniazdka rca z klocka audio przy odłączaniu.

Z moich niezbyt wnikliwych informacji wynika ze Sonus Oliwa to produkuje kable stosując nowoczesne komponenty takie jak niezwykle czyste srebro oraz teflonowe izolatory ..chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć jakie są własności elektryczne srebra i jakie własności ma teflonowy izolator z jego stałą dielektryczną.

 

Wielokrotnie w moim systemie miałem do czynienia ze srebrnymi interkonektami. Niestety w większości były to nieprzyjemne doświadczenia...grało ostro nieprzyjemnie i krzykliwie.

Sonus Oliwa to kabelek który niepodobny jest do innych srebrnych współbraci, gra słodko ciepło z piękna gradacją planów tak w szerz jak i w głąb. Słychać wszelkie drobne elementy które są często tylko zaznaczone na tylnim planie i większość interkonektów tzw. miedziaków je zabija ..tu podane są jak na dłoni z wielka dokładnością. Ten kabelek po prostu gra już po kilku chwilach przestajemy zastanawiać się nad brzmieniem tylko zaczynamy słuchać muzyki zaczyna nam to sprawiać radość.. do CD wędrują kolejne płytki.. czas przestaje istnieć.

Sonus Oliwa to interkonekt jak najbardziej godny polecenia bo to bardzo bezpieczny zakup do większości systemów. Z mojej strony gorąca rekomendacja.

Jak długo posiadasz oceniany sprzęt? krócej niż 1 miesiąc
Gdzie kupiłeś/aś oceniany sprzęt? 3-miasto
Ile zapłaciłeś/aś? 400zł
Dlaczego wybrałeś/aś ten sprzęt? Dobre opinie innych audiofili.
Z czym porównywałeś/aś przed decyzją o zakupie? Klotz La Grange GY107,Klotz MY206,Tascer intercond.QED Silver Spiral.
Podaj zestaw w jakim używany jest oceniany sprzęt Cd Denon DCD-S1,Wzm Sony TA-F808ES,

Sign in to follow this  


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.