Jump to content

BMN S3

Typ sprzętu: Kolumny Podłogowe
Producent: BMN
Model: S3
Ocena ogólna: (5/5 na podstawie 2 opinii)
Autor: rafal735r
Data dodania: 15 listopad 2016
Jakość/cena
Ocena ogólna
Plusy Swietny, nisko schodzacy, swobodny bas, szczegółowa gora, powietrze na średnicy, możliwość dosuniecia do ścian bez podbarwien na basie
Minusy W tej cenie to chyba nie ma
Opinia:

Decyzja o wypożyczeniu kolumn BMN zapadła w zasadzie w kilka minut. Już po kilku dniach miałem je w domu i nie odesłałem. To co usłyszałem przerosło moje oczekiwania. Od ponad roku byłem w posiadaniu KEF R300 i nie wiedziałem czego się spodziewać. Po kilku dniowym wygrzaniu kolumny zaczęły grać pełnym pasmem. Najlepsze jest to że są one łatwe do ustawienia. Bliskość tylnej ściany nie robi na nich większego wrażenia. Bas nie jest podbitybw wyższym zakresie. Schodzi nisko i jest swobodny, nie dudni, nie huczy. Przestrzeń jest świetna, słychać dużo powietrza na srednicy, nic się nie zlewa w papkę. Dźwięki odrywają się swobodnie od kolumn z lekkością. Wysoka sekcja ma dużo szczegółów, ale nie drażni. Najlepsze jest to że kolumny grają pełnym pasmem już od niskich głośności. Nie trzeba ich kręcić by wydobyć miesisty, niski bas. Nic się nie gubi. Stosunek ceny do jakości i użytych materiałów jest bez konkurencyjny na naszym rynku. Przy cenie 4100zl za parę kolumn dostajemy same przetworniki o wartości 1000zl, skrzynki w naturalnym fornirze wykonane z dużą dbałością o szczegóły. Jak doliczymy do tego elementy zwrotnicy, okablowanie, kolce, gniazda, maskownice wychodzi na to że minimum w 80% płacimy za sam materiał! Innym pozostaje się tylko uczyć. Jak widać da się zrobić dobry produkt bez zdzierania.

Jak długo posiadasz oceniany sprzęt?

od 1 miesiąca do roku
Gdzie kupiłeś/aś oceniany sprzęt?

Ze strony BMN.
Podaj zestaw w jakim używany jest oceniany sprzęt

Yamaha A-S2000, DAC Stello DA100 Signature...

Autor: m_62254
Data dodania: 20 luty 2016
Jakość/cena
Ocena ogólna
Plusy same plusy :P
Opinia:

witam, stalem się wlasnie szczęśliwym posiadaczem kolumn BMN S3,wczesniej miałem F1(tez b.dobre monitory) tej samej firmy, graja u mnie dopiero kilka dni, kable jeszcze nie wygrzane, ale i tak już mnie bardzo poztywnie zaskakują, z plyty na plyte jest coraz lepiej, mogę napisac ze wkoncu znalazłem idealny dla siebie dźwięk, po prostu bajka, sa ta kolumny wolnostajace pięknie się prezentują(naturalna okleina) co do dzwieku to pierwsze co mi przychodzi na myśl to swietny b.dobrze kontrolowany bas, jest głęboki nie za twardy nie za mieki, schodzi bardzo nisko no i ta kontrola, nic się nie rozłazi dla mnie po prostu 10/10, wokale miazga, slysze wkoncu rozne chorki, rozne odgłosy wokalistów/wokalistek których wcześniej nie slyszalem, co do góry tez jest wszystko na plus, nic nie kluje można sluchac godzinami, spojne potężne brzmienie, dla mnie rewelacja znalazłem wkoncu swoj ideal, i jeszcze ta cena, mysle ze nawet za dwa, trzy razy tyle nie znalazł bym nic lepszego, co do firmy BMN bardzo mile i profesjonalne podejście do klienta szczerze polecam, wiem ze już ich nie zamienie na żadne inne.

Jak długo posiadasz oceniany sprzęt?

krócej niż 1 miesiąc
Dlaczego wybrałeś/aś ten sprzęt?

kupiłem w ciemno, wybor okazal się strzalem w dziesiatke
Podaj zestaw w jakim używany jest oceniany sprzęt

Kolumny BMN S3, Hegel h70+ Hegel CDP2SE, Wirewold Oasis 7+ Monster m550i pro series xlr
User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.