Skocz do zawartości
IGNORED

Absolute 845


olraf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak

- tansport Jay CDT2 MKII z rubidowym zegarem

- przetwornik Aqua Aqoustic Quality Formula DAC

- wzmacniacz jak w temacie

- głośniki Tannoy Monitar Gold 15' w obudowie GRF

Tak by to wyglądało. Gra to teraz zacnie Absolute 845 pięknie wysterowały te teoretycznie łatwe głośniki. Dopiero teraz słyszę te głośniki.

ps

szukam więcej informacji na temat tego wzmacniacza, jest nieco inny niż te we współczesnej sprzedaży. Sprzedający mówił, że to wersja limitowana. Są różnice w lampach sterujących, u mnie jest 6SN7, inne kondensatory. Gdzie mógłbym to wyjaśnić i sprawdzić? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Jeszcze bardziej zazdroszczę ! ( W pozytywnym tego słowa znaczeniu ).

Widzę, że skupiasz się raczej na płytach CD.

Ja swoje ulubione CD zgrałem na laptopa ( tani i cichy ).

Mam DAC dużo mniej wyrafinowany niż Twój ale wykonany pod moje potrzeby ( z zasilaniem akumulatorowym, XMOS, ESS,  wyjściem na małych trafach Lundahla ), wykonany i zaprojektowany przez mojego przyjaciela. ( Kustagon , Amparo Audio ).

Biorąc  pod uwagę, że gra to z UR Preludio oraz Vandersteen 2ce sign. mogę sobie wyobrazić różnice w jakości dźwięku. Niestety moja małżonka już po ostatnich zakupach zapowiedziała zero seksu jeśli jeszcze coś wymyślę.

Bardzo rzadko piszę na naszym forum, lecz nie mogłem się powstrzymać przed gratulacjami.

Pozdrawiam tomekkk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.