Skocz do zawartości
IGNORED

Buczenie w głośnikach


Varkasm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do wzmacniacza Unison Research Unico Nuovo mam podłączony iFi Zen One Signature. W momencie gdy podłączę DAC przez przewód coaxial z odtwarzaczem bluray (nawet go nie włączając) w głośnikach zaczyna pojawiać się buczenie, odłącze coaxial buczenie znika. Czym to może być spowodowane? Gdy ten sam DAC miałem podłączony do innego wzmacniacza ten problem nie występował. Próbowałem odłączać optyka od DAC-a, zmieniać kable RCA, kabel zasilający we wzmacniaczu i nic nie pomaga. Buczenie znika tylko wtedy gdy odłączę coaxial od bluray, ściszę wzmacniacz albo gdy podgłoszę go na max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Varkasm napisał:

Do wzmacniacza Unison Research Unico Nuovo mam podłączony iFi Zen One Signature. W momencie gdy podłączę DAC przez przewód coaxial z odtwarzaczem bluray (nawet go nie włączając) w głośnikach zaczyna pojawiać się buczenie, odłącze coaxial buczenie znika. Czym to może być spowodowane? Gdy ten sam DAC miałem podłączony do innego wzmacniacza ten problem nie występował. Próbowałem odłączać optyka od DAC-a, zmieniać kable RCA, kabel zasilający we wzmacniaczu i nic nie pomaga. Buczenie znika tylko wtedy gdy odłączę coaxial od bluray, ściszę wzmacniacz albo gdy podgłoszę go na max.

Sprawdź Blu Ray?

Podłącz inne źródło tym coaxialem. Lub sprawdź inny kabel ? Na tym samym Blu Ray u .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.