Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  59 członków

Amphion Klub
IGNORED

Amphion Argon 3L vs 3LS


andrzejzalewski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam Argony 3L od kilku lat. Ale z czasem mam wrazenie ze brakuje mi w nich basu. Czy ktos ma doświadczenie w ich bezposrednim porównaniu?Czy warto kupic 3LS czy róznice sa raczej znikome?Nie moge znalesc sklepu który by mi "udostepnił" 3LS do odsłuchu w domu.Dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.08.2023 o 14:12, andrzejzalewski napisał:

Witam. Posiadam Argony 3L od kilku lat. Ale z czasem mam wrazenie ze brakuje mi w nich basu. Czy ktos ma doświadczenie w ich bezposrednim porównaniu?Czy warto kupic 3LS czy róznice sa raczej znikome?Nie moge znalesc sklepu który by mi "udostepnił" 3LS do odsłuchu w domu.Dziekuje za pomoc.

Czołem. 

ja mam - moje doświadczenia są takie:

1/ 3L (prawdopodobnie z racji zastosowanego bassreflexu), mają nieco inny rozkład akcentów niż 3LS - najniższy bas jest nieco mocniejszy i słabiej kontrolowany. 3LS akcent jest na wyższy podzakres niskiego basu, przez co mogą wydawać się (minimalnie bardziej dociążone). Za to najniższy podzakres bas kończy się szybciej i jest lepiej kontrolowany. Niemniej różnice nie są dramatyczne.

2/ obie kolumny raczej nie można nazwać "szczupłymi". Np. 7LS zdają się mniej "ciężkie" (są bardzo wyrównane), niż 3LS. Jeśli "trójki" grają zbyt lekko, przyjrzałbym się raczej elektronice. 

Pozdrawiam, Michał

Lubię sobie pogrywać ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.