Jump to content

Opinie: sprzęt - ostatnio dodane

Sign in to follow this  
Instrukcja dodawania Opinii: https://www.audiostereo.pl/opinie-instrukcja-dodawania/
  1. Gramofon zachwyca przede wszystkim dźwiękiem ale także wyglądem. Przy wszechobecnej plastikowej masówce jest wyrobem sztuki rękodzielniczej o niespotykanej precyzji.
  2. Na sprzęt namówił mnie forumowicz, który dodał opinie poniżej. Kolejny raz świetnie trafił w sedno sprawy! Choć, to pewnie przez spory budżet jak dla mnie = 4tys. Wzmacniacz czarny i pięknie prezentuje się z wskaźnikami wychyłowymi (wajzry). Ale, urodę jego jako tako widać na zdjęciach, czy aukcjach. Ale te nie oddadzą masywności tej konstrukcji, która mnie poraziła. Gałka wzmocnienia lekko stożkowa, ciężka i kręcąca się z świetnym oporem. Fajny pomysł na pozbycie się selektorów znanych z sony 550ES, które często sprawiały problemy. Tutaj mamy przekaźniki, które co prawda należałoby przemyć z tego co się dowiedziałem, ale u mnie nic na razie nie przerywa i nie trzeszczy. Dźwięk to mi po prostu głupio opisywać... Bo co ja mogę napisać, jak nie miałem styczności z takimi sprzętami. Po prostu jest wszystko na miejscu, tak bardzo aż można to poczuć w klatce piersiowej. Napędzam teraz nim Kappa 8 i jest zabawa, choć docelowo chce zmienić te kolumny. Ostatni Luxman L430, czy Sony 690ES absolutnie nie grały tak dobrze, głównie czuć jak bardzo brakuje im dobrego basu... Luxman był fajny, ale za wolny, Sony z kolei za słabo wypełniony. No i ta wreszcie spokojna góra, rzeczywiście Accu ma ją lepszą niż chińskie lampowce, nawet po zmianie lamp i kondensatorów. Jestem zadowolony, że namówiono mnie na E302 i że odpuściłem E-206, bo miałem możliwość zwrotu. Choć, gdyby nie pomysł z E302, to E206 też zagrał trochę lepiej od wszystkiego co miałem przed i pewnie bym zostawił. Ale jednak zdecydowałem się na prawdziwy przeskok.
  3. Na sprzęt namówił mnie forumowicz, który dodał opinie poniżej. Kolejny raz świetnie trafił w sedno sprawy! Choć, to pewnie przez spory budżet jak dla mnie = 4tys. Wzmacniacz czarny i pięknie prezentuje się z wskaźnikami wychyłowymi (wajzry). Ale, urodę jego jako tako widać na zdjęciach, czy aukcjach. Ale te nie oddadzą masywności tej konstrukcji, która mnie poraziła. Gałka wzmocnienia lekko stożkowa, ciężka i kręcąca się z świetnym oporem. Fajny pomysł na pozbycie się selektorów znanych z sony 550ES, które często sprawiały problemy. Tutaj mamy przekaźniki, które co prawda należałoby przemyć z tego co się dowiedziałem, ale u mnie nic na razie nie przerywa i nie trzeszczy. Dźwięk to mi po prostu głupio opisywać... Bo co ja mogę napisać, jak nie miałem styczności z takimi sprzętami. Po prostu jest wszystko na miejscu, tak bardzo aż można to poczuć w klatce piersiowej. Napędzam teraz nim Kappa 8 i jest zabawa, choć docelowo chce zmienić te kolumny. Ostatni Luxman L430, czy Sony 690ES absolutnie nie grały tak dobrze, głównie czuć jak bardzo brakuje im dobrego basu... Luxman był fajny, ale za wolny, Sony z kolei za słabo wypełniony. No i ta wreszcie spokojna góra, rzeczywiście Accu ma ją lepszą niż chińskie lampowce, nawet po zmianie lamp i kondensatorów. Jestem zadowolony, że namówiono mnie na E302 i że odpuściłem E-206, bo miałem możliwość zwrotu. Choć, gdyby nie pomysł z E302, to E206 też zagrał trochę lepiej od wszystkiego co miałem przed i pewnie bym zostawił. Ale jednak zdecydowałem się na prawdziwy przeskok.
  4. Na sprzęt namówił mnie forumowicz, który dodał opinie poniżej. Kolejny raz świetnie trafił w sedno sprawy! Choć, to pewnie przez spory budżet jak dla mnie = 4tys. Wzmacniacz czarny i pięknie prezentuje się z wskaźnikami wychyłowymi (wajzry). Ale, urodę jego jako tako widać na zdjęciach, czy aukcjach. Ale te nie oddadzą masywności tej konstrukcji, która mnie poraziła. Gałka wzmocnienia lekko stożkowa, ciężka i kręcąca się z świetnym oporem. Fajny pomysł na pozbycie się selektorów znanych z sony 550ES, które często sprawiały problemy. Tutaj mamy przekaźniki, które co prawda należałoby przemyć z tego co się dowiedziałem, ale u mnie nic na razie nie przerywa i nie trzeszczy. Dźwięk to mi po prostu głupio opisywać... Bo co ja mogę napisać, jak nie miałem styczności z takimi sprzętami. Po prostu jest wszystko na miejscu, tak bardzo aż można to poczuć w klatce piersiowej. Napędzam teraz nim Kappa 8 i jest zabawa, choć docelowo chce zmienić te kolumny. Ostatni Luxman L430, czy Sony 690ES absolutnie nie grały tak dobrze, głównie czuć jak bardzo brakuje im dobrego basu... Luxman był fajny, ale za wolny, Sony z kolei za słabo wypełniony. No i ta wreszcie spokojna góra, rzeczywiście Accu ma ją lepszą niż chińskie lampowce, nawet po zmianie lamp i kondensatorów. Jestem zadowolony, że namówiono mnie na E302 i że odpuściłem E-206, bo miałem możliwość zwrotu. Choć, gdyby nie pomysł z E302, to E206 też zagrał trochę lepiej od wszystkiego co miałem przed i pewnie bym zostawił. Ale jednak zdecydowałem się na prawdziwy przeskok.
  5. AKG K500

    Bardzo dobre słuchawki. Świetnie nadają się do słuchania.
  6. Moja opinia, która wyrobiłem sobie na podstawie odsłuchu słuchawek z podobnego i znacznie wyższego przedziału cenowego jest bardzo pochlebna . Uważam ,że mimo przystepnej ceny nauszniki te ocierają sie o przysłowiowy hi-end, wiem ,że są rózne gusta i komus np lezą bardziej Sennheisery hd 600, dla mnie to już jest tani ideał, według mnie grają wybornie, np w porównaniu z Sennheiser 600 odtwarzają muzykę bardziej realistycznie, przejżyści, to co potrzeba to odpowiednio je zestawić. Słuchając płyty Marka Knopflera Get Lucky utworu Before gas and tv miałem wrażenia nieodpartego realizmu związane z czysto wyartykułowana średnicą i wyraznym podkreslonym teksturem .Instrumenty i gitary pomimo przejzystosci , którą oferują 990 ki mają znakomite realistyczne barwy, równowaga tonalna nie jest moze idealna bo słychać podkreslenie wyższej srednicy i góre, która czasami idzie nazbyt daleko ale dla mnie jest pierwszorzędna, przy odpowiednim zestawieniu jest super, dla przykładu 770 pro idą jeszcze dalej z przejrzystością ale dzwiek tak nie wciaga słychać podbicie basu i prześwietlenia górnego pasma, a zapomniano o srednicy, która stanowi dla mnie rolę pierwszoplanowa . Osobiscie taki charakter gdzie średnie tony prowadzą jest dla mnie jak najbardziej atrakcyjny. Porównanie do Sennheiser hd 600 utwierdziło mnie ,ze tym słuchawkom brakuje do Beyerdynamica sporo, mianowicie słychać w w wokalu lekkie pogrubienie i mgiełkę lekkie stłumienie , 990 pro graja miekko lekko przejrzyście Sennheiser równo ale jakby na jedno kopyto , tam gdzie płyta jest nagrana z przyblizonym wokalem np Trecy Chapman Sennheiser go pogrubia wokalistka i wokalisci jakby dostają'' przeciągniecia'' i przy utworach spokojnych ma sie wrażenie ,ze straszą , 990 pro pokazuje to kapitalnie instrumenty są na swoich miejscach , gitary solówki mają swoją wage ,przy tym muzyka wciąga. Wiem ,ze ta opinia jest bardzo pochlebna ale często szukam sprzętu który nie jest drogi , a przy tym wart kazdej wydanej złotówki.
Sign in to follow this  


Opinie: sprzęt - typy sprzętu

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.