Jump to content


User Feedback

Recommended Comments

Piotr: Dzisiaj po miłej rozmowie telefonicznej i umówieniu się na wizytę pojechałem do Audio Styl na Rożdzieńskiego w Katowicach. Była godz. 12.30, poza mną żadnego klienta. Poprosiłem o zaprezentowanie mi kolumienek o których rozmawiałem ( trzy modele do sypialni ok 12m2), pan z kozią bródką pokazał je na półce i tyle. Na prośbę o prezentację po podłączeniu do wzmacniacza, powiedział żebym przywiózł swój. Ja na to ,że kłopot dla mnie wracać po 30kg wzmacniacz lampowy kawał drogi , żeby dał posłuchac z czymś ze sklepu i w mniejszym pomieszczeniu ,niż ta wielka hala którą mają do odsłuchów ( ponad 50m2). Zapytał jaki mam sprzęt , nie kojarzył ale stwierdził ,że oni nie mają na sklepie tak marnych jak mój wzmacniaczy a posłuchać będę mógł najwyżej jak się umówię z moim wzmakiem na kiedyś i w dużej sali. Chciałem kupić monitory za 5000zł, a sprzedawcy mimo pustego sklepu nie raczyli ruszyć szanownych dup, by zaprezentować sprzęt. Na uwagę ,że zrobiłem kawał drogi i wcześniej uzgodniłem telefonicznie powiedział Kozia Bródka ,że przecież sobie na półce pooglądałem. Jednym słowem tak wrednej obsługi, zarozumiałej, złośliwej , nieuprzejmej i leniwej nigdy wcześniej nie spotkałem. TEN SKLEP TO DNO!!!

Obok jest sklep z kinem domowym i sprzętem stereo. Na prośbę o prezentację jedne pary głośników , też im się nie chciało chociaż mieli pusto i nic nie robili. Ludzie skąd oni biorą klientów przy takim poziomie obsługi?!

Link to comment
Share on other sites

- Ogromny wybór sprzętu,

- obsługa klienta na medal,

- możliwość umówienia się na odsłuch, podczas którego nikt nam nie przeszkadza,

- całkowity brak tak częstego w podobnych salonach "gwiazdorzenia".

POLECAM!

Link to comment
Share on other sites

Marcin: Bez przesady ale w porównaniu z MegaHz to jest mistrzostwo świata. Kupiłem niewiele, bo tylko wkładkę ale wspominam miło. Właściciel lekko chamowaty, natomiast sprzedawca mnie obsługujący - doskonały w swoich fachu.

Link to comment
Share on other sites

crazyandy: Po prostu REWELACJA! Obsługa rzeczowa, nie narzuca się i ogromne plusy za cierpliwość. Szukałem kolumn do CD NADa i ampli Rotela. Z ogromną cierpliwością doradzali, ustawiali, pomagali i się nie narzucali. W tym sklepie zakochałem się w Dynaudio. Niestety los mnie rzucił gdzie indziej i nie kupiłem u nich za co serdecznie przepraszam, ale wspominać i zachwalać będę długo.

Link to comment
Share on other sites

tstoj: Bardzo bardzo miła obsługa Nie narzucają się i można normalnie porozmawiać nie tak jak w innych sklepach gdzie liczy się ilość sprzedanego sprzętu. Duże zaufanie do klienta. Szczegóły zostawiam dla siebie ;) Polecam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

vetori: Jeśli coś dąży do ideau, to właśnie ten sklep. Znakomicie przygotowane studio odsłuchowe (brakuje jedynie wygodnych kapci, fajeczki i lampeczki z ...). Obsługa bez zarzutów? Owszem, ale to raczej ja znosiłem dzielnie kolejne konfiguracje, a oni wciąż prezentowali nowe zestawy. Kupując samochody nigdy nie obsługiwano, równie fachowo jak w audiostylu. Polecam wszystkim niekoniecznie tylko z Katowic !

Link to comment
Share on other sites
Guest

(Konto usunięte)

Posted

Z & D: Obsługa w tym sklepie bez zarzutów. Kupując audio zaprezentowano mi kilka zestawów, robiono to chętnie, mimo mojego marudzenia sprzedawca znosił to dzielnie. Po długim odsłuchaniu zestaw zakupiłem, z którego jestem bardzo zadowolony. Salę odsłuchową mają profesjonalną. Polecam wszystkim zakupy w tym sklepie. Można liczyć na upusty cenowe.

Link to comment
Share on other sites
Guest

(Konto usunięte)

Posted

skali: Szczerze polecam, dłuuugo wybierałem u nich kolumny i spotkałem się wyłącznie z życzliwością, fachowością i ..cierpliwością.

Tak chyba owocuje, jak ktoś lubi to , co robi, a szef i reszta ekipy ewidentnie lubią.

Link to comment
Share on other sites
Guest

(Konto usunięte)

Posted

naczesany: Gdybym miał drugi raz wybierac klocki do odsluchu wybrałbym ich pokój odsłuchowy z ich fachową obsługą. Widać że są naprawde zafascynowani sprzetem i dobra muzyką. Ostatnio kupilem tam stolik Ostoja T-4

Link to comment
Share on other sites

Sebastian: Gratulacje!, ja bynajmiej uważam, że to najlepszy sklep w jakim byłem a trochę tego pozwiedzałem. Fachowa obsługa, tu sprzęt wybiera klient, a nie wciska go sprzedawca (tu chyba panowie z jednego sklepu będą wiedzieć o kogo chodzi :) ) . No1 w Katowicach!!!! Powodzenia!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dominik "Pinio": Bylem raz, jeszcze podczas organizowania sie, kupowalem kabelki i to za grosze, a i tak bylo milo i fachowo, zaluje ze nie zalapalem sie na odsluchy :(, ocena jak najbardziej pozytywna i na pewno kiedys znowu odwiedze.

Link to comment
Share on other sites
Guest

(Konto usunięte)

Posted

marek kania: bardzo miła obsługa, znakomicie zorganizowana sesja porównawcza cd sacd lp Nory Johnes, oby nie ostatnia, ciekawie zaaranżowany pokój odsłuchowy , słowem klient nasz pan - polecam !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.