Skocz do zawartości
IGNORED

Poszukiwany utwor


??omomierz

Rekomendowane odpowiedzi

Swego czasu na regionalnaj TVP puszczali teledysk ktory niosl w sobie bardzo piekna melodie - byl to utwor instrumentalny ktorego tytulu do tej pory nie udalo mi sie poznac :/ Melodii naturalnie nie jestem w stanie przekazac za pomoca slow ale postaram sie opisac to co dzialo sie w teledysku a dzialo sie niestety niewiele:

- w utworze wystepowal chyba tylko jeden instrument - najprawdopodobniej klarnet albo instrument podobny w budowie do niego - gral na nim muzyk - mial dlugie krecone wlosy :) jeszcze jedno co zapamietalem to jedno z miejsc gdzie krecono teledysk - byl to najprawdopodobniej hangar albo jakis magazyn przez jego wielkie drzwi widac bylo przystan i przycumowane wodnosamoloty.To wszystko co pamietam jelis ktos kojarzy to wdzieczny bede za pomoc

 

Z gory dzieki :)

 

Pozdro łomomierz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha przypomnialem sobie ze samolotami tymi byly najprawdopodobniej Beavery (troche sie czlowiek interesowal lotnictwem ;) )

 

i jeszcze cos - zblizenia twarzy muzyka ukazywaly jego charakterystyczne oczy - jakies takie "przepite" ;) albo takie jak by przed teledyskiem szukal odmiennych stanow swiadomocie palac "grass" ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakladam, ze to nie prowokacja:-)...ja chce tylko pomoc... jesli ten instrument podobny w budowie do klarnetu to byl de facto saksofon, jeno taki z rura prosta a nie pokrzywiona, to stawialbym, ze moze isc o kudlatego grajka o przydomku kenny g (az mnie skreca, jak to pisze...wiadomo od czego to "g"). Przepite i wodniste oczy wolajace 'uderz mnie' rowniez by na niego wskazywaly. Co do trawki - jakos mi do niego nie pasuje, kenny wyglada na grzecznego chlopca. Jesli to on, moja rada bedzie krotka: nie szukaj tego g :-), ta muzyka zabija jak radioaktywna chmura. Poniewaz sluchasz rowniez vangelisa, mniemam, ze moze chodzic o wlasnie o kenny'ego, choc nie wykluczam rowniez innej mozliwosci. Z samolotami wystepowal kiedys taki polski saksofonista z druzyny de mono, ale on gra, o ile pamietam, na krzywej rurze.

 

John Tesh (taki njuejdzowy supergwiassdor amerykansky) wystapil kiedys w Late Night Show with Conan O'Brian z takim tekstem:

 

J.T.: People often tell me that John Tesh sucks more than Yanni and Kenny G combined.

 

Conan O'Brien: No, man, this is not physically possible...

 

i to jest fakt (skoro mowia o tym nawet w amerykanskiej telewizji...). A kto zna Johna Tesha ten wie, ze ten gosc sucks BIG TIME...

 

wracajac jednakze do kenny'ego - jesli to on to za kare, ze tak Ci pomoglem:-) posluchaj ze dwoch utworow jakiegos normalnego saksofonisty, chociazby James'a Cartera, albo Joshua Redmana. Oni nie sa super fajni, ale graja milo i sprawnie, czasem sie nawet lezka zakreci w oku. Kenny G, gdyby nie byl zarobil jakichs chorych ilosci pieniedzy, moglby im rury ewentualnie poczyscic.

 

kenny wyglada tak jak nizej (jak juz pisalem wyzej, nie ma sie co spieszyc do niego...). Jesli to nie on, to kto inny pewnie da Ci znac, niestety nie znam sie na wodnosamolotach. Kolacze mi sie po glowie, ze to moze isc o jakis polski G-podobny wynalazek, ladne melodie, trop przepicia by pasowal. Bo klarnetu z obojem chyba nie pomyliles??? (ale to nie bylby az taki dramat, jest taki slicznie grajacy obojnista:-), ale i tak lepszy od G.

 

pozdrawiam , nemes.

[obrazekLUKASZ-171062_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bingo! chodzi o niego :)

ehh z tym saksofonem to sie wtopilem w zyciu nie pomylilbym saksofonu z obojem ale minelo kilka lat i pewnie cos mi sie uroilo :) muzyke nie wiem czy mi sie teraz spodoba bo od tamtej pory moje gusta troche sie zmienily... ale wtedy mi sie podobalo :)

Vangelisa nie slucham po za kilkoma wokalnymi utworami do ktorych robil muzyke takimi jak Ask The Mountains czy Come To Me. przewaznie slucham ambientu, new age ale ten sympatyczny utworek kennego jakos tak zapadl mi w pamiec :)

 

dzieki za help

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z tym klarnetem za bardzo sie nie mylilem gdyz kenny gra tez na instrumencie przypominajacym klarnet :P i w tym wlasnie teledysku tak bylo :P

[obrazekLUKASZ-171084_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta rura, ktora trzyma niepewnie w rekach ten kudlaty pan to saksofon sopranowy. Wielu saksofonistow gra rowniez na klarnecie, ale akurat ten chyba nie (moze sie myle). Choc moze sie wydawac wizualnie podobny, klarnet po dzwieku odroznilbys od tej rurki kenny'ego raczej latwo.

 

A teraz (ta kara:-)) poszukaj jakiej plyty z milszym duciem, chociazby tego Jamesa Cartera, albo Joshue Redmana - obaj sa rowiesnikami, obaj mainstremowi, obaj lubia dawac po oczach technika, obaj lubia ballady. Carter lepszy:-).

 

A Kenny G naprawde gra tylko ot takie melodyjki. Do dupy to...:-)

 

Pozdr, nemes.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.