Skocz do zawartości
IGNORED

Ile za klocki NADa ?


Lutek

Rekomendowane odpowiedzi

Ile mozna zaplacic - aby byla to dobra cena - za uzywany wzmak NAD C370 i ile za cd NAD C 541 ? - nie wiem jeszcze ile maja lat i czekam na odpowiedz od goscia.

 

Czy lepiej kupic sam wzmak i szukac cd C542 ? Czy dzwiek bedzie duzo lepszy niz z 541 czy zmiany beda tylko kosmetyczne i nie warto doplacac ?

 

Mysle ( jak juz pisalem w innym watku) o zakupie lepszych kolumn: np ProAc Studio 125 (musze jeszcze posluchac VA Bach, Mozart, B&W 604 S3 no i moze jeszcze cos) i na razie nie wyrobie finansowo na lepszy wzmak i cd. Ten NAD C370 powinien dac sobie rade z napedzeniem kolumn, tylko dzwiek bedzie pewnie nie wysokich lotow, bo zalicza sie on i ten cd do budzetowych. Jak za jakis czas mialbym fundusze na lepsza elektronike, to bylbym w dosc dobrej sytuacji, bo moglbym bezposrednio konfrontowac w domu z innymi klockami (np. pozyczonymi ze sklepu) i jesli na jakis innech klockach dzwiek bylby dla mnie duzo lepszy, to moglbym wowczas z nieduza strata odsprzedac NADy i kupic lepsze, a kolumny by pozostaly.

Odnośnik do komentarza
https://www.audiostereo.pl/topic/12081-ile-za-klocki-nada/
Udostępnij na innych stronach

Za sam wzmacniacz można dać około 2 tys. Jest solidny, napędzi większość kolumn, a kiedy będzie znowu okazja albo uznasz że się Tobie nie podoba zmienisz go na coś lepszego. Nie powinieneś stracić więcej niż 20% na odprzedaży.

 

Zestawu 370-541 słuchałem jedynie z kolumnami Audio Academy Hyperion. Dźwiękowo to zestawienie było przeciętne. Jak wynika z opisu Twoich wrażeń po odsłuchach - pewnie by się Tobie też nie spodobało. Podejrzewam natomiast, że zasadniczy rys temu dźwiękowi nadawały Hyperiony (to dobre "budżetówki" ale nic więcej) dlatego nie wypowiadam się o odtwarzaczu.

 

Moim zdaniem - po targach - za zestaw można zapłacić w zależności od wieku w granicach 2800-3200 zł, ale nie więcej.

 

Podzielam Twoją wysoką ocenę basu w ProAc Studio 125. Pod względem timingu i sprężystości jest bardzo dobry. Trudno będzie łatwo znaleźć godnego konkurenta - chyba żeby zaryzykować z produktami małych firm (takiego bardziej cywilizowanego DIY). Wtedy razem z wytwórcą moglibyście lekko "podstroić" dany egzemplarz pod Twoje upodobania i warunki pomieszczenia.

Odnośnik do komentarza
https://www.audiostereo.pl/topic/12081-ile-za-klocki-nada/#findComment-191288
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Jarzabek za opinie co do ceny.

 

Jesli jeszcze ktos moze wyrazic swoja opinie co do tych cen, to bardzo prosze.

Sprzedajacy podal cene za komplet 3200zl, a za sam cd 1000zl.

Moze ktos z was orientuje sie w jakich latach produkowali te klocki ?

Prosze rowniez znajacych te cd-ki - o ktorych napisalem - o opinie.

Odnośnik do komentarza
https://www.audiostereo.pl/topic/12081-ile-za-klocki-nada/#findComment-191354
Udostępnij na innych stronach

Lutek>

moja opinia jest nic nie warta ,bo przecież to ty będziesz słuchał tego zestawu.

Jeśli 40 minut od 'rataj' to dla ciebie nie problem to siadaj na hulajnogę i możesz sobie ten zestaw odsłuchać(no może zamiast 541 jest 541i ,ale to ta sama szkoła dzwięku.

kontakt w "o mnie".

howgh.

Odnośnik do komentarza
https://www.audiostereo.pl/topic/12081-ile-za-klocki-nada/#findComment-192061
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Biuletyn

    Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
    Zapisz się
  • KONTO PREMIUM


  • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

    Ostatnio dodane opinie o albumach

  • Najnowsze wpisy na blogu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.