Skocz do zawartości
IGNORED

"stara szopa" czyli co możecie powiedzieć o audio-vintage


Gość passer

Rekomendowane odpowiedzi

Gość passer

(Konto usunięte)

Miałem nadzieję na to, że korzystając z nowych możliwości na Forum uda się w jednym miejscu zgromadzić możliwie weszystkie tematy z tej "dziedziny".

 

Ale......

 

Proponuję więc ograniczmy się do pogadania o naszych kolekcjach, ciekawych dawnych nagraniach, sprzętowych zdobyczach idp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z audio-vintage jest tak , że z zasady nie gra tak jak bym chciał, ale z zasady wygląda tak jak bym chciał.

Jednak pewnie każdy z nas tak i ja( choć nie jestem fanem staroci) mam swojego ukochanego prawie trzydziestoletniego Philipsa. Pewnego dnia włączam go po dość długim czasie i nic.......cisza... Musielibyście zobaczyć minę gościa w serwisie kiedy daje mu odtwarzacz do rąk i mówię przez zaciśnięte zęby : Ten odtwarzacz jest jak moja dziewczyna jak go zgwałcisz to cię zabiję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość passer

(Konto usunięte)

Dlaczego "stara szopa"?

 

Usłyszałem kiedyś o projekcie przerobienia starego budynku? gospodarczego na miejsce spotkań ludzi zainteresowanych dźwiękiem, muzyką, audycjami radiowymi... ale również sprzętem vinntage.

cdn.

 

pisanie na smartfonie jest upierdliwe.. sorry.

 

Yamaha CR-640 i Goodmans Double Maxim.

Aktualnie gra.

Jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość passer

(Konto usunięte)

Teraz to widocznie tylko pliki :).

 

A tak na serio, widocznie wszystkie tematy są ujęte w tematach klubowych i określonych wątkach tematycznych.

temat "ogólny" vintage jest nieinteresujący. Sądziłem że pojawią się tutaj "opowieści" o ciekawych "odkryciach", " zdobyczach" , ciekawostkach, historii...

 

Niestety propozycja stworzenia zakładki, w której można byłoby zgromadzić wszystkie dotychczasowe tematy związane z auto-vintage ( wszystko w jednym miejscu) też nie była na tyle interesująca, że nie doczekała się nawet krótkiej odpowiedzi ze strony administracji.

 

Przyjdzie zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.