Skocz do zawartości
IGNORED

Odsłuch Suba


lolo989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

Mam ptanko czy jest ktoś z okolic Ostrowa Wlkp. z jakimś przyzwoitym subikiem , aby mnie z nim odwiedził ?? Zastanawiam się nad dokupieniem do moich monitorów i jestem ciekaw jak to zagra w moim pomieszczeniu :) jak na razie nie chce wypożyczać że sklepu , wolałbym wypić kawkę z kimś kto ma również zajawke w tematyce Audio :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
https://www.audiostereo.pl/topic/127310-ods%C5%82uch-suba/
Udostępnij na innych stronach

Ogloszenie towarzyskie to chyba nie ten dzial ;) przeczytalem Twojego posta i juz sobie wyobrazalem ja ty, ja i nasz maly subik pedzimy razem przez rajskie polany a w tle przygrywa nam Barry White. Ale potem sie wczytalem ze jednak jestes plci meskiej i wszystko ze tak powiem ptak strzelil. Powaga myslisz ze komus bedzie sie chcialo wladowac Ci na chate z subem pod pacha? Ja bym sie chyba bal takich gosci co tam kabla mi oglada i chce podotykac moja membranke. Szalenstwo ;)

Odnośnik do komentarza
https://www.audiostereo.pl/topic/127310-ods%C5%82uch-suba/#findComment-3825966
Udostępnij na innych stronach

Kolumn niestety nie znam ale rela juz tak. Taki odsluch u Ciebie bylby moim zdaniem trudna sprawa. Glownie ze wzgledu na to zeby dobrze sobie rela ustawic to trzeba troche sie pobawic odcieciem / glosnoscia / faza / ustawieniem w odpowiednim miejscu co moze byc nielatwe podczas jednej flachy. Nie lepiej kupic jakas uzywke i w razie czego opylic za podobna kase? Ja do swojego tydzien sie ukladalem i dopiero wtedy mi sie spodobal i dobrze sie zgral z reszta.

Odnośnik do komentarza
https://www.audiostereo.pl/topic/127310-ods%C5%82uch-suba/#findComment-3826038
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie z tego sprawę że z ustawienieniami jest wiele zabawy.... Chciałem tylko zobaczyc jak to wszystko się że sobą zgra bądź nie i czy będzie efekt wow :)

 

W grę jak już wchodzi tylko używka :D

Odnośnik do komentarza
https://www.audiostereo.pl/topic/127310-ods%C5%82uch-suba/#findComment-3826048
Udostępnij na innych stronach

Efekt wow na pewno bedzie. Tylko na jak dlugo ;) pomyslnych poszukiwan w takim razie. Mam nadzieje ze jakas pani o zacnych walorach zapuka pewnego dnia do Twoich drzwi z subwooferem i da ci soczystego dolu do Twojego sprzeta ;)

Odnośnik do komentarza
https://www.audiostereo.pl/topic/127310-ods%C5%82uch-suba/#findComment-3826103
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.