Skocz do zawartości
IGNORED

Muzyka z Commodore 64


radi

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż wiadome jest że muzyka generowana przez ten komputer jest na obecne czasy żałosna, jakość pozostawia wiele do życzenia a dźwięki wydobywające się z głośników były jęczące, choć i tak w tamtych czasach C64 bił pod względem dźwięku wszystkie ośmiobitowce. Jednak same utwory którymi były opatrzone niektóre gry muzycznie były rewelacyjne. I znalazła się grupka(niemała) osób, które postanowiły te lepsze utworki zagrać od nowa. Jest taka strona

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) gdzie znajduje się ok 1400 utworów poprzerabianych lub zagranych od nowa (niektóre z vocalem) można z niej pościągć te utwory w formacie mp3 bez żadnych opłat, serwer mają dosyc szybki i jakieś 130-150 KB/s idzie. Polecam do odsłuchu utwory: DHS-The Human Race(Bando alle seghe), Glyn R Brown - Rastan, Glyn R Brown - FireLord(Symphonic), Glyn R Brown - Gordian Tomb Adventures. Większość utworów Cirdan'a, Glyn R Brown'a, Instant Remedy. Jest to dosyć ciekawe doświadczenie szczególnie dla tych którzy kiedyś bawili się tym komputerkiem, ja osobiscie jestem podpalony niektórymi kawałkami a szczególnie The Human Race w wykonaniu DHS - dla mnie rewelacja. Prosze podzielcie się ze mną odczuciami czy tylk ja mam taki zbooooooczony gust ? :-) Najśmieszniejsze jest to że tgo się nigdzie nie usłyszy ani też nie kupi płyty, a ja trafiłem tam przez przypadek szukając informacji o FruityLoops'ie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.