Skocz do zawartości
IGNORED

Filmy 4K UHD, HDR10, Dolby Vision


Gość Marcinos89

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcinos89

(Konto usunięte)

Witam.

 

Zakladam ten temat ponieważ chciałbym się dowiedzieć gdzie można znaleźć filmy w w/w formacie. Wiem ze my w Polsce biednym krajem jesteśmy ale za granica co nowy film to ukazuje się w wersji 4K... u nas w Polsce nie stać nas na kupno filmu w technologi 4K a już za oceanami wchodzi 8k... i co będzie nas stać na wydanie 250zl za film w rozdzielczości 8k ???raczej wątpię... jak teraz nas nie stać by kupić nawet zwykły Blu Ray Disc tylko wszyscy ripuja z neta itp. przyjęło sie to w latach 90-tych i jest to dalej wałkowane(piractwo) Dlatego dystrybutorzy nie wydają filmów w 4K bo im się to nie opłaca a propozycji filmowych mogło by być już z 1 tys lub nawet i więcej...  a tak jest może z 200 lub troszeczkę więcej .... 

 

ja od siebie podam link gdzie znajduje się duża baza filmów z treścią 4K 

https://www.auspreiser.de/preise/?camp=Offene_Suche_792&q=blu+ray+4k+ultra+hd+filme&gki=1egey0o-5zrillw-y2z5avw&idk={blu+ray+4k+ultra+hd+filme}&gclid=EAIaIQobChMIxbOJi9243wIVhOd3Ch1w0wXNEAMYAyAAEgLNffD_BwE

 

widm ze w pl jest bluedvd.pl 

zachecam do dzieleniem się informacji gdzie kupujecie płytki do swoich odtwarzaczy oraz podaniem strony lub linka gdzie można znaleść duża bazę filmów w 4k 

Dodam ze posiadam Apple TV4K i tam sobie najpierw wypożyczam film a nastepnie jak mi się spodoba to idę i kupuje w 4K jeżeli został oczywiście wydany w Polsce :( :( gdzie często zdarza się to wielkim rozczarowaniem ... kiedyś robiłem to w inny sposób chodziłem do wypożyczalni filmów i wypożyczałem na 24 lub z dopłata na 48h a następnie kupowałem jak był ciekawy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.