Skocz do zawartości
IGNORED

Exact Audio Copy


dirt

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktos moze jakis pomysl na taki komunikat w w/w programie "Blad wypalania, Write blocks Logical unit not ready, long write in progress" . Moze poprostu czegos jeszcze brakuje, mam wersje 0.95 prebeta 5, komunikat ten pojawia sie zaraz na poczatku nagrywania plyty.

Robert

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Do tej pory pozostawałem w charakterze cichego obserwatora. To mój pierwszy wpis, mam nadzieję że nie ostatni ;).

A więc do rzeczy: Miałem kiedys ten sam problem. Wydaje mi się, że źle skonfigurowane są opcje "przesunięcie zapisu" i "wspólna dla odczytu/zapisu korekta przesunięcia" lub wyłączona jest opcja nadczytuj w obszarach Lead in/Lead Out. Spróbój jeszcze raz skonfigurować wszystko co jest związane z przesunieciem zapisu i odczytu. Dobra instrukcja do EAC znajduje się tutaj:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z EAC. Przeszedłem całą konfigurację z cdrinfo, no i na końcu wypalania progam się zawiesza.

Pasek stanu dochodzi do 100% i nic więcej się nie dzieje.

Płyta wypalana jest OK, ale zamykać program trzeba "na zimno".

 

Macie jakis pomysł ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Spotkałem się z problemem zapisu w EAC'u w następujących przypadkach:

 

1. Program nie obsługuje nagrywarki, na swoim Lite-ON (podobno starsze modele LG zachowywały się podobnie) mogę nagrywać dopiero od wersji 0.95 pb.5, czyli od najnowszej dostępnej, wcześniej pojawiał się błąd identyczny jak u Dirta. Jeśli to taki przypadek to nie pozostaje nic innego jak do nagrywania używać innego programu akceptującego arkusz dyrektyw *.cue. Do zgrywania materiału oczywiście nadal EAC.

 

2. Program nie został skonfigurowany dla zapisu - EAC>Opcje napędu>Wypalanie (nie pamiętam czy dokładnie tak się ta zakładka nazywa), "wykryj cechy zapisu".

 

Innym razem jakiś starszy Philips, x8, zewnętrzny, zaczął nagrywać dopiero po zainstalowaniu świeżej kopii Win98 SE, wcześniej również komunikat jak u Dirt'a

 

Poza tymi przypadkami raczej problemów nie miałem. Można by też sprawdzić sterowniki ASPI i jeśli jest to system Win XP wyłączyć systemową opcję nagrywania. Czy pomoże, tego nie wiem.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie było to ciągle jest wersja beta.

Może zaznacz opcję "zresetuj nagrywarkę wsuwając i wysuwając szufkladkę" to pozwoli programowi działać do końca?

Oczywiście w tle nie powinny "chodzić" żadne programy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.