Skocz do zawartości
IGNORED

Czy to muzyczny \


porucznikzubek

Rekomendowane odpowiedzi

Na temat gustu się nie dyskutuje. Pasje, że o miłości nie wspomnę to już rzecz ściśle prywatna i subiektywna. Mój dzisiejszy "dylemat" polega na tym że siedzę sobie i słucham jak zwykle swoich ulubionych płyt (i jak zwykle samotnie), lecz co chwila dopada mnie refleksja że nie mam z kim na ten jakże istotny dla mnie temat pogadać. Od lat jest tak że kiedy spotykam się z przyjaciółmi a jakże, słuchającymi dużo, to niestety jestem w opozycji. W trakcie rozmaitych spotkań bardzo często słuchamy muzyki, niestety nie tej która jest dla mnie ważna. Już dawno zaprzestałem prób dzielenia się moimi fascynacjami. Grzecznościowa wyrozumiałość nie jest niestety najwłaściwszą płaszczyzną do nawiązania dialogu. Mam pecha, nie trafiam w mody a na większych "konwentyklach" moje płyty odkładane są na bok i przegrywają z tymi bardziej znanymi. Owszem, też lubię Możdżera, Pierończyka czy Porcupine Tree, ale kiedy jeszcze bardziej chciałbym posłuchać i porozmawiać o dokonaniach innych artystów, często nawet łatwiejszych w odbiorze, trafiam w pustkę. I tak "siedzimy sobie wszyscy", sączy się Turnau, Soft Cell lub Pink Floyd a ja bez cienia pasji biorę udział w odgrzewaniu tego samego kotleta po raz enty i już sie nie narzucam (gdyż towarzyski jestem). Czy może ktoś z szanownych Forumowiczów miał bądż miewa podobne refleksje. Jaki jest zewnętrzny odbiór Waszych często przecież oryginalnych fascynacji?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.