Skocz do zawartości
IGNORED

cd harman 750 i harman hk 670 plud kolumny b&w 602.02


heco 1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wszyscy forumowiccz ,,barziej doswiadczeni ...mniej...Zlozylem sobie taki zestawik harmana półka raczej dla początkujacych ..kiedys za nowe byy mniej wiecej po 2500zl...do tego dobralem wilsony 602.s2...podobal mi sie wyglad a przede wszystkim wokale..a ze pokoj mam tak 15/16 m2 to uznalem ze w zupelnosci wysrarczy..to tak ogolem wstepu

Pzejde eraz do meritum sprawy  zaczne od cd harmana..ktos tak kiedys grzebal i dodal co nieco albo i nic konkretnego ,na moj chloski rozum..poprawilo to dynamike..jest gosniej tak jak przu 24hz..i jakis zegar tam widzialem..zostalem strasznie zbeszrany przez mojego przyjaciela 😉 z forum ze kupilem dziadostwo NO ALEWZIALEM GO ZA 300zeta..wIZUALNIE BYL ZADBANY.NIE ZAGLADALEM DO SRODKA..WYMIENILEM SOBIE tyko lASEREK.,..NA RAZIE CHINSKI ..POZNIEJ ZOBACZE CZY WSADZIC ORGINAŁ SONY.PyTANIE DO FORUMOWICZÓW .Cd gra ok..Tylko nie wiem czy grac na orginalnych wyjściach czy tych modyfikowanych.Przesylam pare fotek jak to wykląda..Nie chcialbym go a razie sprzedawac..poSLUCHAM go sobie dluzej.pozniej Wymienimy moze na cos trszke lepszego Nie jstem handarzem..sluCham sobie czegos.,pozniej zmieniam . tYLKO STARAM SIE ZEBY KUPUJACy WSZTKO WIEDZIAL O WADACH I ZALETACH TEGO CO BY CHCIAŁ KUPIC Posze foumwiczow o zdanie..porawiac cos w tym cd oplaca sie wladac kase ,czy grac na fabrycznych lub modyfikowanych koncowkach na ktoróch cd gra glośniej. DODAM ZE CD NIE STWARZA ZADNYCH PROBLEM OW TECHNICZYCH..I ZA TA CENE ktora ją kupilem jestem zadowolomy,Ciekawi mnie tez bardzo co tam w srodku zmieniono do orginalu,Jest wsrod was wieu wspanialych elektronikow,,,możze kika slów na temat tej...wielu mowilo lichej modyfikacji....moze ktos sobie sam tak zrobil...nie wiem,,,Bardzo prosze o kilka zdan komentaża i dziekuje wszystkim którzy poswiecą swoj cza dla mnie..

 

gfdsimage.png.c6d12365de79f3402d328b5c44614cd0.pngimage.png.336d1fd73f475d73bc8174d9b272ced4.pngimage.png.336d1fd73f475d73bc8174d9b272ced4.png

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

przeraszam za foty..nie wiem czy sie powiekszają kiedys zakladalem taki temat ale dostalem od kolegi z forum zjebke ze kupillm lipe :-) Bardzo ciekawy jestem co ten gostek co tam grzebał zchrzanił ..zmienil...podejrzewam ze nie chcial na modyfikacje wydac fortuny..pozdrawiam wszysrkich serdecznie i czekam na komentarze

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie...no niestety...gostek powiedzial tylko ze sa osobne wejscia bo ktos robił modyfikacje...Wiem że to wygląda bardzo tandetnie ale lubie harmana...był niedaleko wiec wząłem na próbe...300...tak mniej wiecej chodzą...nie wiem czy po tym grzebaniu gra leipej gorzej,Kiedys widzialem takiego harmana za 700...no ceny sa rozne...Martwie sie troche ze gdybym hcial go sprzrdac i kupic cos innego..a wymieniam sobie sprzęty to bedzie problem chociaz nie mam z nim zadnego problemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ja też lubię starego Hermana ale to nie powód dla którego miałbym kupować gumy do żucia wrzuconą do wzmacniacza. Oddałbym to.

Teraz to tak naprawdę nie wiesz czy to jest jeszcze brzmienie Hermana czy już pana edzia z garażu. 

Tylko obudowę możesz być pewny. 

Trochę słabo 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddac już nie da rady....SZukam na forum elektronika ktory zerknie na to..ipo prostu bedzie wiedzial czy jest zchżaniony czy nie.Gośc co przy tym sobie grzebal zostawil wyjcia orginalne i dolozyl modyfikowane...Moze te orginalne grają jak powinny...orginalnie jak powinien 670...a te drugie sa oddzielnie wpiete i mozna grac jak komu pasuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddac już nie da rady....SZukam na forum elektronika ktory zerknie na to..ipo prostu bedzie wiedzial czy jest zchżaniony czy nie.Gośc co przy tym sobie grzebal zostawil wyjcia orginalne i dolozyl modyfikowane...Moze te orginalne grają jak powinny...orginalnie jak powinien 670...a te drugie sa oddzielnie wpiete i mozna grac jak komu pasuje  Przepraszam za literówki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jest kilku elektroników tutaj na forum ale z tego co kiedyś mówił jeden z kolegów to bardzo małe szanse aby zaglądnęli do tego wzmacniacze.

Podobno bo jak mówię to nie mój komentarz ale podobno mają dość dużo pracy i serwisy zaplanowane w przód.

Widząc takie coś albo by musieli Cię skasować na dużą kasę albo po prostu mogą wybierać w czymś przyjemniejszym do serwisu. 

Ale przeglądnij bo jest kilku kolegów tutaj na forum

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki stary...nie pali sie tak strasznie bo sprzet gra....nie na fula oczywiscie...będe powoli szukał i pytał Jeszcze raz dzieki za poswiecony czas

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek..szukalem..szukalem i znlazlem.....W cd jest zamontowany zegar taktujacy procesor...byl spory temat na audiostereo.było to dośc dawno .lata 2003...2005..gostek z forum mial sporo rozynych tych zegarow,,,ktos z forum je zalatwiał,,robił,jie jeden z nich..pewnie sredniej klasy widac na fotach z mojego harmana,,chodzilo tam tez o jakies krysztalki z czego te zegary sa zrobione,,rany sory za niewiedze,,,tak ze mial tego sporo i to roznych Chlopaki zamawiali tego dziesiątkami i jakos sobie to montowali...zmieniali i dodawali rozne zeczy...inne wywalali..jasna zecz ze ktos tez to im robil.....wszystko to mialo sluzyc poprawie przestrzennosci...zasilania i wiele roznych zeczy  Wsadzali to do  swoich różnych cd...do denona..kenwooda..soniaczy,,itd itd.Sproboj Piotrze jesli bedziesz na czasie wpisac w wyszukiwarke zegar taktujacy...jest tego soro na ten temat...na pewno masz wieksza wiedze o tym co chlopaki robili w tym temacie :-) Moze moje cd jest w miare...nie najwyższa polke..ale gdy przelacze na ta drugie modyfikowane wyjscie dzwiek jest inny..Pozdrawiam serdecznie Ciebie i wszystkich Chlopakow z Audiostereo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi nie chodziło o to czy to były dobre czy złe zmiany tylko w jaki sposób to zostało zrobione. Wiesz też nie widzę tego na żywo ale po zdjęciach no mocno chałupnicza robota na odwal.

Dlatego ciężko jest stwierdzić jakość wykonania. Nie jestem jakimś specjalnym zwolennikiem dokonywania zmian w produktach. Ich serwisowania oczywiście nie ma żadnego problemu jeżeli nie udaje się na oryginalnych częściach to na bliskich zamiennikach lub podzespołach z podobnej klasy.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rozumiem CIE....Tez sie zastanawiam czy ta niby chalupnicza robota jest ok....Nie mowimy tu o przerobkach hi end..ale o srednim sprzecie dla normalnego sluchacza..Ciekawe jest dla czego gostek zostawił  z tylu wyjście orginalne...i wyjscie modyfikowane....Trzeba by posluchac orginalu....to jedyne wyjscie...Jak na ta półke cenową nie moge nazekac na dzwiek..Ca.la ta sprawa to taka ciekawostka...czy gosc modyfikacje zchrzanil...czy gra tak jak zaoplanowal w tej polce cenowej..Nie jest to cd za dwa klocki,nie ma tak wlaśćiwie sprawy:-) ..GORZEJ WYGLĄDA SRAWA NAGRZEWAJĄCEGO SIE RADIATORA W HARMANIE 670...Wyczytalem gdzieś ze one mają tentencje do nagrzewania...ale ten z prawej zgzsł mi wzmacniacz gdy zacz,alem ostrzej grac...ale powoli rozwikłamy tą zagadke...SPECE OD WZMACNIACZY NA PEWNO WIEDZ.APO CO CHODZI:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko. Ja bym tego nie kupił. Serwisowaniem wzmak Sony z dolnej półki i wyglądało to ok.

Tu nie

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedzialem ze sie sie tak grzeje....kurcze no nie podejrzewalem nawet tego...wiesz jak to jest  z kupowaniem...nie wszystko da sie sprawdzic...na  to trzeba tez czasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.