Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny do Yamahy.


Gość kobalt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kobalt

(Konto usunięte)

Jakie kolumny zaproponowalibyscie do podłączenia z amp. yamahy 730 i DVD 530. Mały pokój 3.5x5m. Maja pracować jako przody w kinie. Szukam mocnego basu i ciepłej, w żadnym razie agresywnej góry. Mam na to max. 3000 zł. W przyszłości, kolumienki będą grały w stereo z czymś o brzmieniu zbliżonym do Yamahy.

A przy okacji jeszcze jedno pytanie. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie/informacje na temat modyfikacji Avance Omega 503mkII. Mam okazję zakupu i lubię ich brzmienie ... tylko ten bas mógłby być głębszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modyfikowac avance omega bo cos mi w nich nie pasuje, hm...

 

to tak jak by kupic opla omege bo akurat jest okazja i przerabiac mu silnik na tego z forda mondeo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" to tak jak by kupic opla omege bo akurat jest okazja i przerabiac mu silnik na tego z forda mondeo."

 

 

Jesli wzorem ma byc silnik z Forda Mondeo ST220 to polecam !! Pod warunkiem oczywiscie, ze Omega to nie MV6... ;)

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mocny i przyjemny basik, to polecam Paradigm. W okolicach 3kzł są monitor7 i monitor9. Moim zdaniem wystarczy ten pierwsz ( kupiłem za 2600zł).

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem dokładnie twoje preferencje. Idealne były by wg mnie dwa głosniki Dali 6006 ale niestety w takim małym pokoju to nie zagra tak jak powinien lub QBA (sam posiadam, bardzo je sobie chwale) idealne to tego czego oczekujesz od kolumny. Do pokoju

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.