Skocz do zawartości
IGNORED

AMPLITUNER - 3000zł


ZIZIO

Rekomendowane odpowiedzi

Mam powiedzmy 2500-3000zł. Zastanawiam się nad Yamahą. Jaka jest różnica między RX-V540, a RX-V640 (oprócz mocy). Czy warto wydać więcej na 640-tke? A może coś ineego? Dziękuję za podpwiedzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Ja poleciłbym ci Yamahę 1300 ,to już jest sprzęt z wyższej pólki skorzystaj z oferty Allegro gdzie ten model ludzie ci pisali można kupić po niezłej cenie,musisz tylko poszukać gościa z dobrymi komentarzami ,ja swoją Yamahę 730 kupiłem 8 m-cy temu od gościa z Allegro,który naprawdę jest porządnym gościem ,jak się z nim skonaktujesz to ci przyśle sprzęt kurierem i przy odbiorze płacisz tylko kurierowi za przesyłkę jak sprawdzisz sprzęt to płacisz mu przelewając pieniądze na jego konto.Lecz jeśli się upierasz to wybierz już z 640 lub najlepiej 740.Ja żebym mogł się cofnąć to dopłaciłbym i zamiast 730 kupiłbym Yamahę 1300

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście na Allegro za 3100 można kupić rxv 1400 !! A to już inna bajka. Między 540 a 640 jest niewielka róznica w mocy (może prawie nie być) ale 640 ma wyjścia pre-out a to wielka dogodność dla słuchających stereo. Reszta taka sama, tak jak w 740. Róznice jeszcze w pilocie, 740 ma progrmowalny, pozostałe wpisuje się kody firm. Rxv 1300 i 1400 mają 192khz/24 bit, a to znaczy, że sacd i dvd-audio jest osiągalne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wciskajcie gosciowi na sile lepszego modelu. To jakis meczennik ktory chce wspierac nasza krajowa polityke cenowa. Liczy pewnie na nagrode od Panstwa. Chyba ten gosc konsultowal sie ze swoim dziadkiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

>Rxv 1300 i 1400 mają 192khz/24 bit, a to znaczy, że sacd i dvd-audio jest osiągalne.

 

jak to rozumiec? co ma wewnetrzny przetwornik C/A z SACD i DVD-A?

ale generalnie popieram (Y1400)

 

xajas

_______________

www.jaschiks.com

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.