Skocz do zawartości
IGNORED

onkyo, harman/kardon, yamaha a może sony


cytrynowy

Rekomendowane odpowiedzi

odwieczny problem z wymianą sprzętu. nadszedł czas wymiany leciwego Onkyo 636 na cóś nowego i pojawilo się pytanie - na co ? do wydania mam jakieś 3000 złociszy i proszę szanownych znawców o radę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ALLEGRO możesz dostać YAMAHĘ 1300 za 2850zł. I w tej cenie napewno nie znajdziesz nic lepszego. W prasie (AUDIO i HIFI) YAMAHA była porównywana z HARMANEM, SONYM, MARANTZEM i PIONEEREM w cenie do 6000zł i nie wypadła tek źle. Teraz pomyś że zapłacisz za nią tylko 2850zł, więc w cenie do 3000zł bije wszystkich na głowę .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o sony zapomnij , ja mam onkyo wiec polecam ci onkyo 601 lub 701. Ale oczywiscie amplit. yamahy i harmana sa takze bardzo dobre. Yamaha ma napewno duzo mocniejszy bas w odroznieniu od onkyo (ale od tego sa suby?!)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki. a wiecie może coś na temat sprzętów zza Wielkiej Wody ? można czasem trafić w dobrej cenie na aukcji ale trochę dziwne mają oznaczenia (nieeuropejskie jakieś :)) no i jakby co to problem z serwisem chyba

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. tak się składa, że mam do sprzedania nieco podnad roczny onkyo 787, ponieważ przesiadam się z kina na stereo. chciałbym za niego jakieś 3.300. jest jeszcze na gwarancji, kupiony w salonie (cena katalogowa ok 6.000 PLN). jeżeli jesteś zainteresowany, to dzwoń (89) 53-80-620. jest to amplituner sprzed dwóch lat ale na pewno lepszy od yamahy 1300. posiada THX select oraz dekoder THX EX. procesory z tej samej rodziny jak integra 989. myślę że w tej cenie jest to okazja.

PS jeżeli jeszcze nie sprzedałeś 636 (może podłączę go pod cyfrę), to możemy się dogadać co do wymiany. napisz mi tylko proszę kilka słów na jego temat. najlepiej na skrzynke ([email protected]). pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.