Skocz do zawartości
IGNORED

pytanie laika


python

Rekomendowane odpowiedzi

witam

chcialbym rozpoczac swoja pzygode z dzwiekiem dlatego zwracam sie do profesjonalistow a czytajac posty tu zawarte stwierdzam ze takich nie brakuje.

jak juz wspomnialem jestem poczatkujacy dlatego chcialbym sie WAS poradzic dysponuje kwota okolo 2500 zl i chcialbym kupic system kina domowego co polecacie jaka firma/model ( wogole kupowac gotowe zestawy czy skaldac z czesci?) ?? Prosze pomozcie

Pozdrawiam

ps pomieszczenie ma 18 m2

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh wiedzialem ze tak bedzie :) Ja narazie zaczynam przygode i nie potrzebuje odjechanego sprzetu tylko cos w miare dobrego z czystym i glebokim basem basem tak wiec te 2500 no gora 2700 ma byc na amplituner i glosniki 5.1 :) Duzo czytalem i mysle o kolmnach: KODA AM966 lub KODA AM933 lub Wharfedale Moviestart 70+ i do tego jakic amplituner

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwierz mi potrzebujesz dobry sprzęt tak jak my wszyscy. Ja sam rozpoczynałem przygode z niecałymi 3 tysiącami w kieszeni. Kupiłem za to amplituner (dvd juz mialem), pare miesięcy póżniej uzbierałem na suba. A terez kupuje gł. przednie. Oczywiście niemówie że musisz kupować amp. za 3000zł. Na początek starczy ci Onkyo 500 albo 501 (kosztuje ok 2000zł). Potem uzbierasz na głośniki. Taka jest moja rada.

Ale jeżeli się upierasz przy swojej koncepcji, to pomyśl: movie star i kody to wydatek ok 2 kzł. Zapewniam cię że w tych zestawach dżwięk niebędzie ani czysty ani potężny(w twoim pokoju koda bedzie dudniła).

A co z amplitunerem? zostanie ci 700zł ??? i co za to kupisz? pralke ? może jakąś wmiare ładną kanape? ale napewno nie amplituner, no może jakaś "chińska produkcja" ale ja tu o takich modelach niedyskutuje!!!!

więc jeżeli zdecydujesz się na moją propozycje to służe radą, lecz jeśli postanowisz kupić za 2500zł "wszystko w jednym" to żegnam.

pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Python za 2,5 kzl to moze jakies streo z grugiej reki to zlozysz, natomista za te pieniadze nie da sie nawet zlozyc namiastki kina domowego. taka prawda:(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok wydam teraz 2000 tys na amplituner na glosniki bede zbieral kolo roku czy wtedy ampli nie bedzie przestarzaly??chyba jak juz lepiej poczekac az sie uzbiera powiedzmy te 5000 i wtedy kupic calosc.

No i wlasnie co polecacie firmamodel i powtarzam jestem amatorem i nie chce glosnikow za 10000 :). A tak wogole to na tym forum czytalem bardzo nie pochlebne opinie na temat calych zestawow , tyczy sie to tylko SONY czy np pionera i yamahy tez??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek polecam onkyo tx sr501 myśle że za 2000zł dostaniesz. Ten amplituner napewno się szybko nie zestarzeje (ma wszystkie wymagane formaty i 6 końcówek mocy). Rok na skompletowanie wszystkich kolumn to napewno niejest długi okres ( mowa rzecz jasna o "sensownych" kolumnach). Tak jak mówiłem ja ci żadnych zestawów niepolecam, omijam takie marki jak sony, panasonic czy pioneer. Z zestawów głośnikowych to np. kef kht-2005 tzw "jaja" choć może koda ci wystarczy.

 

Jest tylko jeden minus "składania" sprzętu, a mianowicie apetyt rośnie w miare jedzenia, ja też na początku myślałem że kolumny za 2500zł to szczyt moich marzeń, niestety na same kolumny wydam ponad 3 krotnie więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Denon lover->Python

(Konto usunięte)

Cokolwiek nie kupisz dzis bedzie niedlugo przestarzale. Nie zapominaj ze uszy tez sie starzeja i wlasciwie paradox polega na tym ze majac mlode uszy ( 20 Hz - 20 Khz ;) nie masz przewaznie pieniedzy na high endowy sprzet. Potem gdy je juz masz okazuje sie ze pasmo ci sie zawezilo. Ja bym na Twoim miejscu kupil porzadne glosniki ( te sie tak nie zmieniaja szybko technologicznie jak klocki) , podlaczyl je do czego tam masz , zauwazyl roznice brzmienia na plus i zbieral pieniazki na amplituner. Jesli chodzi o amplitunery to tez juz niewiel nowego mozna wymyslec - wiecej kanalow ? Swoja droga czy produje sie amplitunery ktore maja 6/7 rownych koncowek mocy i 2 dedykowane tylko do stereo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wielkie dzieki za wyciagniecie pomocnej reki :) teraz czeka mnie rozmowa z moim kontem bankowym :) a tak z ciekawosci jai Ty masz sprzet i ile w niego wpakowales??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amplituner Denon AVR 1803, glosniki Energy ( male monitorki) i takiz sub. - w przeliczeniu na zlotowki to bedzie ze 4 K. Oczywiscie jest to sprzet raczej z nizszej polki ale ma wszystko co trzeba i gra solidnie i na pewno duzo lepiej niz kino domowe z pudelka. Aha napedza to DVD Toshiby SD 3750 za okolo 800 zl - kiedy kupowalem tyle trzeba bylo zaplacic za progressive scan. Teraz polowe tego. Za kilka tygodni sie przeprowadzam i bede testowal to wszystko w wiekszym pomieszczeniu.

NIe zapominaj o dodatkowych kosztach: kable, podstawki pod monitory ( jesli nie kupujesz podlogowych). POlecam ci Denona bo na nim i filmy i muzyka wychodza dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.