Skocz do zawartości
IGNORED

Jakie głośniki do Yamahy 440 i dvd 540??


Gość Agapoznan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agapoznan

(Konto usunięte)

Mam pewnie blondynkowe pytanie.... Szukam taniego, ale w miarę dobrego zestawu 5 kolumn (na razie bez Subwoofera). Nie mam pojęcia na jakie parametry zwracać uwagę. A może ktoś zaproponowałby mi gotowy model głośników..?? Cena jednak jest dla mnie niezwykle istotna:((( Proszę o pomoc, bo sprzęt leży sobie , odpoczywa i czeka na głośniki. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli sie dobrzerozejrzysz po sklepach mozna za 1k zl kupic Eltaxy Discovery , moze to nie jest specjalnie audiofilskie brzmienie ale zawsze cos , sam posiadam takonfiguracje Yam 440 i DVD540 i owe kolumienki oczywiscie za promocyjne cene 999 , jak dla mnie graja ok a wydaje mi sie ze tojest wazne

 

pozdr

hamster

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Agapoznan

(Konto usunięte)

Dzięki za rady.....

Aha..miałam się jeszcze spytać.... Czy przy wyborze kolumn waźna jest ich impedancja?? Dla mojego ampli zalecane są najmniej 6 OHM. W związku z tym absolutnie nie mogę kupić 4 OHM??? Jaki miałoby to wpływ na jakość dźwięku?? DZięki raz jeszcze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Możesz spróbować coś z Kody. Popatrz sobie na stonę www.polpak.com.pl (oficjalny dystrybutor w Polsce) oraz www.koris.com.pl (sklep w Poznaniu na ul. Dąbrowskiego 40 - niestety strona ta nie zawsze w 100% działa).

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od kilku dni jestem posiadaczem podobnego zestawu ( amplituner Yamaha 440 i DVD 540 ) Po wielu poszukiwaniach zdecydowałem się na zestaw Tannoy M4 , M1 , Mc . Za całość wraz z dowozem zapłaciłem 2140 . W moim mieście za podobny zestaw trzeba zapłacić ok 2700 Kupiłem telefonicznie na Maxaudio tel ( 022 ) 8638330 wew. 121 . Podobną ofertę ma też Technotronik z Pabianic tel. ( 042 ) 2130166 . Być może jest to porada dla Ciebiei lekko spóźniona może jednak przyda się innym .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.