Skocz do zawartości
IGNORED

podłączenie Yamahy RXV-740 do TV


darek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam pytanie czy jest możliwość podłączenia amplitunera 740 do TV tylko kabelkiem caoxial bez s-video, iczy przez takie połączenie można korzystać z funkcji menu na ekranie TV? Mam problem ponieważ mój TV nie posiada wejścia S-video i w związku z tym moje pytanie czy będzie to działało tylko na jednym kabelku czy nie?

Pozdrawiam wszystkich audiomaniaków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno działać (tylko nie wiem czy w tym wypadku to połączenie nazywa się composite a nie coaxial - bo to jest cyfrowe połączenie, ale kabelki są podbne o ile nie wręcz takie same). a menu ekranowe nie działa jedynie przy podłączeniu przez component (rgb, trzy kable chinch), tak mi sie w każdym razie wydaje po lekturze instrukcji obsługi (mam yamahe rx-v730, więc powinno być podobnie, ale kto wie).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki za odpowiedź ale czy mógłbyś mi bliżej powiedzieć jak dokładnie się z tego korzysta co muszę zrobić żeby to zaczęło działać czy muszę włączyć jakąś funkcję w amplitunerze lub coś podobnego ponieważ nie znam się aż tak dobrze na sprzęcie dopiero go rozszyfrowuję będę wdzięczny za każdą sugestię.

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.