Skocz do zawartości
IGNORED

Problem z obraze poradźcie coś


darek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od jakiegoś czasu na moim TV po obejżeniu około 40 minut filmu zaczynaja pojawiać się przebarwienia z czym to może być związane? Czy powodem tego mogą być nie ekranowane kolumny frontowe? jedna z nich stoi bardzo blisko TV jeżeli uważacie że to jest przyczyna to poradźcie co z tym zrobić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to mnie dziwi ponieważ problem zaczął się pojawiać od jakichś dwóch miesięcy czy może to być wina odtwarzacza DVD? Ponieważ od początku jak go kupiłem nie było z nim problemów i nie chodzi mi o to że jest on popsuty czy nie bo i tak go sprzedaję ale czy po zakupie nowego będzie się działo to samo ponieważ kolumny sa nie ekranowane, czy może rzeczywiście jest to wina TV ale dlaczego objawy pojawiają się dopiero po jakimś czasie a nie od początku filmu (amplituner YAMAHA RXV-740; DVD KENWOOD 520 całego symboly nie pamiętam)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość PPPawel\'

(Konto usunięte)

To nie wina kolumn.

U mnie po jakis 3 latach uzytkowania pojawil sie problem z przbarwieniami na ulamek sek. koloru niebieskiego.

Wystepuje to jakis czas po wlaczeniu TV, potem problem ja by znika.

Poniewaz TV byl wtedy juz po gwarancji, to do dnia dzisiejszego olewam to. :)

PS.

Nie kupie juz TV philips:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.