Skocz do zawartości
IGNORED

Powrót zakochanego w lampie


Darek F.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

 

Ci co mnie pamiętają to pamiętają, dla tych co nie przedstawiam się: Darek F. (to od Fiłonowicz), dawno, dawno temu na pl.rec.audio znany jako "Zakochany w lampie"...

Brałem udział w powstawaniu tego forum, potem powstała grupa alt.pl.audiofil (niestety praktycznie martwa...) i pomysł forum jakoś tak zszedł u mnie na boczny tor...

Byłem święcie przekonany, że jak wiele innych pomysł "umarł śmiercią naturalną" ale ostatnio zostałem uświadomiony przez dobrych ludzi i proszę !!!

 

NO PANOWIE (i ponoć panie też?) - SERDECZNE GRATULACJE !!!, to jest to o co chodziło...

 

Jeśli chodzi o mnie to "z przyczyn niezależnych" na jakiś czas zostałem bez kochanych lamp, ponieważ chroniąc je przed demolką, która zostałaby niechybnie dokonana przez mego potomka, z bólem serca sprzedałem swoje monobloki (dla tych co nie pamiętają: Amplifon WM-200 - piękna rzecz...) dla pewnego miłego człowieka pochodzącego "z centralnej Polski, z miasta Łodzi..." - no prawie, zostając tylko z CD i słuchawkami...

Zresztą Szymon9 z tego co widzę bywa tu na forum, choć rzadko - POZDRAWIAM

 

Aktualnie jestem na etapie kompletowania sprzętu od nowa. Prawdopodobnie, o ile tylko wyrobię się finansowo znowu zostanę szczęśliwym posiadaczem WM-200 :)))

 

Także na dzień dobry to tyle i jeszcze raz GRATULUJĘ tak wspaniałego rozwoju forum...

 

Pozdrawiam

"Zakochany" w lampie Darek F.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Ja wiem i pamietam:)

Przejrzyj archiwum - forum obecnie czyta okolo 10 000 ludzi w miesiacu, a wpisow jest sporo.

Pozdrawiam i przesylam wyrazy szacunku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc ;

 

Niestety nie moglem byc w sobote na AS i nie bylo okazji sie spotkac. Ciesze sie , ze z powrotem wracasz do lampowcow - zapewne widziales ogloszenie Amplifona o sprzedazy monoblokow. Co z Twoimi kolumnami Roksan Ojan ( dobrze pamietam ? ) - czy tez sie ich pozbyles ?

 

pozdr.

Arkadix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> Arkadix

 

Bardzo dobrze pamiętasz, dokładnie to Ojan 3X+3S, ale to raczej bez wielkiego żalu, owszem b.dobre kolumny ale za duże do mojego pokoju i kiepskie jeśli chodzi o przestrzeń, grają teraz u kumpla...

Co do ogłoszenia to fakt, widziałem i... byłem ciężko zdziwiony, bo jakiś tydzień wcześniej dałem tu i ówdzie ogłoszenia o kumpie i proszę... już się nawet z Andrzejem dogadaliśmy, oby tylko finanse mi się nie wykrzaczyły...

 

Pozdrawiam

"Zakochany" w lampie Darek F.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.