Skocz do zawartości
IGNORED

Magnetofon Teac W-800R problem, serwis


ulan

Rekomendowane odpowiedzi

mam takiego decka ja w tytule, ma on już ok 7 lat, niezbyt często go używam, ale czasmi chce posłuchać starych kaset, lub coś komus przegrać. No i problem z nim polega na tym, że bardzo często sam sie wyłacza 9włacza si e autostop, tak jakby zacinał sie na kasecie, ale czesto dzieje sie to też z nowymi kasetami, tak jakby ten mechanizm był zbyt czuły), prawdopodobnie przyczyna jest zanieczyszczony mechanizm kurzem (próbowałem go przeczyścic bez rozkrecania spręzonym powietrzem, ale nic to niedało. sam wolę tego nie rozkręcać dla oczyszczenie i regulacji (mam dwie lewe recę, znając siebie to jak rozkręcę to już go nie skręce tak jak trzeba). Zna morze ktoś jakiś dobry i tani serwis w Warszawie, w którym tego można wyczyścić. I ile może kosztowac taka naprawa?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.