Skocz do zawartości
IGNORED

Zakup lampy Poznań i okolice - gdzie?


AREX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Zastanawiam się czasami nad przesiadką na jakąś nową lampkę (nową niekoniecznie dosłownie może być second hand) chodzi mi po głowie może jakis Amplifon, może nawet coś chińskiego skoro tak chwalą co niektórzy na forum...

Pytanie brzmi - czy nie orientuje sie ktoś z grona gdzie można coś z lampowych tematów odsuchać w Poznaniu lub okolicy? Bo chyba bieda panuje w tym temacie w moim mieście....

 

Mogę oczywiście zakupić cos wysyłkowo - nie mam uprzedzeń tyle że chcialbym wcześniej posłuchac jak to gra :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Niewiem czy napewno mają to na czym wstępnie tobie zależy ale prawdopodobnie lampki mają lub mieli :

 

Fripp II ul Szewska koło starego rynku

Audiomedia 70 ul Głogowska na przeciwko rynku łazarskiego

Top Hifi ul Garbary na przeciwko Rynku Bernardyńskiego

 

Już dawno nie biegałem po tych sklepikach i może powstały inne ale warto zawitać do nich i się zapytać czym dysponują .

 

Pozdrawiam

 

Kajo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki - o firmach slyszalem - we wszystkich bylem tyle ze dosc dawno - szczerze mowiac wydawalo mi sie ze sa ukierunkowani obecnie bardziej na kino i stereo tranzystorowe niz lampe - ale w poniedzialek obwdzwaniam wszystkich :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Audiomedia 70 rzeczywiście nie istnieje- może z niewielką stratą dla potencjalnych konsumentów (moje zdanie, moje marne doświadczenia...)

Fripp 2 to teraz Hi End Corner, chińskich lampeczek raczej nie uświadczysz, raczej drogie i ekskluzywne towary. Na pewno warto pójść na odsłuch, zobaczyć, porozmawiać.

Top HiFi na Garbarach- mają jakieś lampki, nawet używaną 8 watową (DIY), sala odsłuchowa bardzo dobra, polecam.

Na Krauthofera chyba też coś jest... Wygugluj, albo sprawdź na Allegro (Wzmacniacze-Wielkopolska), sklep nazywa się chyba Audiostrefa. Prawdopodobnie mają Xindaka. Widziałem też na Allegro Shanlinga i powystawowego Vincenta w dobrych cenach (3000 około).

Pozdrawiam

Pat

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.