Skocz do zawartości
IGNORED

tuning Panasonic DVD-S75


kamon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Czy mozliwy jest tuning ww. modelu DVD w celu poprawy odsluchu plyt Audio ?

Czy ktos z forum juz tego probowal na tym wlasnie sprzecie ? Bede wdzieczny za info.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś o jakie płyty audio Ci chodzi ? Jesli o DVDAudio, bo to taki odtwarzacz, to chyba to zbyt nowy temat, natomiast do poprawy dźwięku z płyt CD to taki "tuning" 75-ka ma już zaaplikowany w postaci pstryczka. Jesli to tobie zbyt mało to chyba jednak musisz poszukać w wyższym (duzo wyższym) przedziale cenowym. Chyba że ktos coś mądrego napisze- sam jestem ciekaw....

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam zastanawialem sie nad zmianami w dvd Philips 960. Najbardziej martwilo mnie slabe zasilanie odtwarzacza. Pozwole sobie (co prawda bez zgody autora) zacytowac odpowiedz na moj mali dotyczacy modyfikacji odtwarzacza (zasilanie), otrzymana od przedstawicieli firmy POWER AUDIO LABORATORIES, producenta m.in. kondycjonerow: “[…] O przerobke w przyszlosci mozna sie postarac, ale trzeba zawsze sie zastanowić czy "gra jest warta swieczki"? Kazde urządzenie elektroniczne (odtwarzacz) jest zaprojektowane optymalnie i nie ma potrzeby poprawiac jego konstrukcji […]” Mam nadzieje, ze cytujac tylko czesc odpowiedzi nie zmienilem zasadniczo intencji autora odpowiedzi. W przeciwnym wypadku prosze o wybaczenie. Ja w kazdym razie na razie zrezygnowalem z tuningu, mysle za to o kupnie kondycjonera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->Andrzej

 

Pewnie myslisz o pstryczku re-master. To tez jest wyjscie, masz racje.

Dzieki.

 

->adher

 

To ma sens - tez pomysle o kondycjonerze.

Dzieki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.