Skocz do zawartości
IGNORED

wygluszenie pokoju lub tylko drzwi


zabka102

Rekomendowane odpowiedzi

a wiec tak... jestem kompletna amatorka w kwestia poruszanych na tym forum, ale mam nadzieje tu dowiedziec sie kilku waznych dla mnie informacji. bede bardzo wdzieczna za pomoc. a moj problem wyglada nastepujaca: mieszkam w bloku i chcialabym wytlumic swoj pokoj. wybieram sie na studia wokalno - aktorskie i chcialabym spiewac u siebie bez przeszkod o kazdej porze i nie w strachu ze komus to przeszkadza. a wiem ze slychac glosna muzyke lub moj glos na klatce schodowej i przechodzi przez rury. sciany w bloku to chyba nie problem poneiwaz sa bardzo grube, ale moje drzwi to zaledwie jakas tam plyta pilsniowa czy cos tam takiego. sa zatem bardzo cienkie i to niedobrze :). ktos poradzil mi gabke lub styropian - obkleic tym drzwi i jeszcze w futrynie przykleic takie cos czym sie uszczelnia okna (wybaczcie - ale jak juz pisalam jestem totalnym laikiem w tych sprawach)... no wiec szukam jakiejs porady. chcialabym to zrobic sama i jeszcze w jakiejs rozsadnej cenie, wiec... czy ktos moglby rzucic jakis fajny pomysl? mam nadzieje dostac sie na studia a juz zdaje w tym roku :) teraz to nie przelewki - musze duzo cwiczyc wiec w domu koniecznie sie nie moge obijac z uwagi na sasiadow:)

dziekuje z gory za pomoc. zanetka. pozdrawiam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.