Skocz do zawartości
IGNORED

Kino mini


Butcherek

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje dobrej jakości KD z sensownym stereo, ale w możliwie małych wymiarach. Najlepiej slim lub mini. W każdym razie jestem ograniczony wysokością zestawu i głębokością (36 cm). To trochę kiepskie kryterium doboru sprzętu, ale nie chciałbym by to było jedyne kryterium..... Dzięki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx~

(Konto usunięte)

"Potrzebuje dobrej jakości KD z sensownym stereo"

- to kup zestaw 2 duze glosniki + dobry amplitunerek...

 

"ale w możliwie małych wymiarach." - to jeszcze dalo by sie zrobic...

 

"Najlepiej slim lub mini." - tutaj dobrego stereo raczej nie uzyskasz...

 

"W każdym razie jestem ograniczony wysokością zestawu i głębokością (36 cm). - kasowo pewnie tez ...

 

"To trochę kiepskie kryterium doboru sprzętu, ale nie chciałbym by to było jedyne kryterium" - moze lepiej zmienic polke ?

 

ale jesli juz chcesz cos mini to lepiej pojdz do sklepu (dobrego) posluchaj - zestawow mini jest sporo, jakos sie one sprzedaja, ale nie wymagalbym od takich zestawow dobrego stereo raczej do zastosowan kina domowego one sie nadaja lub jako alternatywa do komputerka :)

 

Aha jak nie jestes zbytnio ograniczony finansowo to patrz raczej na te wyzsze modele od kazdego producenta, zazwyczaj maja najlepsze parametry i mozna juz na nich cos posluchac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetnym rozwiązanieb będzie w takim razie Onkyo. Nie wiem jakim dysponujesz budżetem dlatego dam Ci dwie propozycje:

 

-tańsza to onkyo dr-l50, jest to amplituner z dvd, wymiary są naprawdę kompaktowe, parametry jak i wyposażenie (jak na takiego malucha) stoją na dobrym poziomie, tylko rażą sprężynowe zaciski kolumn. Ja osobiście nie słuchałem, ale opinie są bardzo pozytywne. cena w promocjii 1999zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

-droższy to amplituner tx-l5, radziłbym Ci przesłuchać ten model, wrażenia moje jak i prasy są bardzo pozytywne! ma co prawda stosunkowo małą moc (22W kanał), no ale to urok wszystkich płaskich konstrukcji, ale widać że Onkyo naprawdę się przyłożyło i zrobiło płaski amplituner który nie musi się już kojażyć z zestawami combo za 1kzł. 3000zł to to dużo ale ten amplituner (jeżeli oczywiście szukamy czegoś płaskiego) jest wart swojej ceny!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zainteresuję się tym Onkyo. A czy ktoś miał możliwość odsłuchu Denona ADVM71 lub kompletu slim AVR770SD+DVD770SD. Nie są chyba tanie. Ponoć Yamaha szykuje coś z tej serii RX-SL100+DVD-SL100, ale chyba nie jest to jeszcze dostępne ani do posłuchania ani zakupu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zmieścić w 3500 PLN (bez kolumn). Widywałem na Allegro fajny Onkyo DR-S2.0, ale nie miałem okazji tego posłuchać. Jak to wypada w porównaniu np. z zestawem Yamahy RXV340+DVDS54?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.