Skocz do zawartości
IGNORED

Terminator 2 THX


Gość Kiła

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kiła

(Konto usunięte)

Czy ktoś oglądal ten film? Jak wrażenia. Ciekawe jak bedzie wyglądała wersja wydana przez QDVD pod koniec lutego:) Podobno ta sama firma ma wydać na DVD trylogię RAMBO Special Editions. Juz nie mogę się doczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te całe QDVD to reklamowy slogan Vision. Vision jako firma nie wnosi nic nowego "od siebie" do tych wydań płyt, no może jedynie polskie napisy.

 

Tydzien temu w sklepie Virgin w Londynie widziałem boxy:

Temrinatora 2 m.in. z DTS w THX

oraz np. 3-pak RAMBO

 

wszystko z THX "bez łaski", niektóre wydania także z polskimi napisami, mimo , że w sklepie w UK.

Był nawet "Saving Private Ryan" w wersji specjalnej w DTS i polskimi napisami w kartonowej okładce. Na marginecie to kupiłem te wydanie dla kolegi który jest fanem tego filmu. Tylko dlaczego u na albo takich rodzynków nie ma, albo jesli juz się pojawią to robi sie wokół tego szum w styli QDVD ? Dla mnie to żałosne.

 

A co do terminatora 2 to od 3 lat ciesze się kupionym w Amazonie wydaniem tzw. "blaszanką" (Ultimate Edition) Mimo, że płyta nie jest nowa - wyd.Sty 2001 (była to pierwsza moja płyta DVD w ogóle) to już wtedy wydano ją za kałużą z DTS-ES i DD-EX (matrix) wszystko z THX i to na 2-stronnej 2-warstwowej płycie (DVD-18). Palce lizac. Europejskiej wersji nie widziałem i jestem ciekaw jak wypadłoby porównanie.

 

Z tym QDVD to nie ma sie co podniecać. To normalka w EU. Ale dobrze że takie wydania sa już na rodzimym rynku, bo tez mogłoby ich zabraknąc.

Pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.