Skocz do zawartości
IGNORED

Yamaha 740 + B&W 309+303+lcr3


Avathar

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ten sprzet Yamaha 740 + B&W 309+303+lcr3 jest dobry, czy warto wywalic na niego tyle kasy??

Co ew. w podobnej cenie?? Czy 603 sa duzo lepsze od 309?? Prosze jak najwiecej mi odpisac. Bo jestem w stadium zakupu sprzetu....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno moge Ci doradzić,nie kupuj yamahy 740, szkoda kasy,lepiej 640,bo i wizualnie i technicznie jest praktycznie to samo,no chyba że Ci zalezy na 5W więcej na kanał to możesz kupować,ale w praktyce raczej nie usłyszysz róznicy mędzy 740 a 640.POZDRO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolal 740-estke. 640 nie ma chyba OSD na ekranie TV. Jesli 640 ma ma 6x39 Watt to 5 wat na kanal to chyba bedzie slyszalna roznica. Jak mozna miec lepsza to dlaczego nie Elfan. Nie kazdy liczy grosiki jak Ty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiotrJ-skąt wiesz ze ja licze grosiki,poprostu nie jestem rozrzutny i nie wydaje kasy niepotrzebnie,a co do OSD,to mało przydatna funkcja i nie warta kilku stów,tak samo jak te 5W,ale to zależy jakie jest pomieszczenie bo jak duże to warto dołorzyc do 740.POZDRO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam roznicy cenowej miedzy 640 a 740 ale zdecydowanie wolal bym ja zainwestowac w glosniki serii 600, nawet gdybym zamiast podlogowcow 309 mial kupic monitory 602 (i wielki center!!)

 

xajas

______________

www.jaschiks.com

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avathar,

 

Xajas ma racje - doloz do 602 S3, nawet gdybys surroundy mial kupic pozniej. Zagladnij na zakladke stereo, tam jest swiezy watek odnosnie 602. Tylko uwazaj - 602 S3 graja bardzo neutralnie i nie wszystkim sie to podoba.

Jak juz bardzo chcesz Yamahe, to wez 740. I te 5 wat na kanal i OSD moga sie przydac.

Jednak zanim sie zdecydujesz to wybierz sie do sklepu i posluchaj. Tylko nie do M&M - taka wizyta mija sie z celem.

 

Elfan>>> co sie tak uwziales na 740? Co post to odradzasz... Nie chcesz aby ktos mial lepszy sprzet niz ty? ;o)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert-- dlatego odradzam 740 bo naprawde nie warto dokładać,no chyba że ktoś jest taki rozrzutny to nie ma problemu,jak sam kupowałem ampli to miałem spokojnie kase na 740 ale sobie pomyslałem czy takie coś jak OSD będe uzywał żeby dokładac kase do tego więc wybór padł na 640,a czy lepszy 740 od 640 to tego raczej bym nie powiedział,lepszy to napewno jest 1400 a nie 740,a te 5W na kanał to przy danych producenta czyli 640 ma 6X135W a 740 6x140W,więc dane producenta a zwałszcza yamahy są raczej mało wiarygodne,więc z tego powodu róznica mocy miedzy tymi modelami w praktyce raczej będzie nie zauważalna,tak samo dotyczy 540 i 440.POZDRO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki wszystko pieknie a co jeszcze powiecei na temat Yamaha 740 VS DENON AVR-1804??

I jeszcze jedno tak jak mowie dopiero bede kupowal ale 309 sa duzo lepsze niz Surandy 600!!!!!

a lepsza kolumna od 309 to dopiero 603 ktora jest drozsza na parze okolo 1,5 tysiaca :(, wiec mysle ze starcza 309 jak narazie :). Znowu Yamaha 1400 jest cos wspanialego lecz niestety tez duzo drozsza od 740 i narazie moge zapomniec....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avathar>>

Mam wrazenie, ze grubo sie mylisz, ze od 309 jest lepsze dopiero 603. 602 to sa niezle monitory i bardzo dobrze sie spisuja. Sa neutralne i potrzebuja dobrego wzmacniacza. Na pewno ukladaja sie po kilku miesiacach, ale brzmia niezle. Mnie nie mecza.

Posluchaj ich dobrze... moim skromnym zdaniem 309 jest gorszy niz 602. Zwlaszcza jezeli dobierzesz 602 i 601.

Pytaniem jest tylko centralny - wg mnie LCR60 jest troche za cichy i gdybym mial miejsce to wybralbym LCR 600

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.