Skocz do zawartości
IGNORED

YAMAHA S530 i problem z DVD+/-RW


Axl2000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam DVD Yamahy S530

Ostatnio kupilem nagrywarke dvd by cieszyc sie tym ze mi sie oryginaly nie rysują a film mam w dobrej jakosci na krażku DVD+R...wlasnie +R , w instrukcji pisze ze S530 odczytuje +R +RW, przez przypadek wpadla mi w rece plyta ze studniowka kolegi na plycie -R i pomyslalem a noz widelec odczyta...i odczytala przepinknie...no coz...zaczolem przegrywac filmy dvd na DVD+R i DVD+RW (Emtec-nigdy mnie jeszcze nie zawiodla ta firma) gdyz tylko ten format obsluguje moja nagrywarka, zadowolony wkladam plyte do DVD...5-10s czytania, i OPENING...plyte wyrzuca..wkladam -R...czyta :| (dvd w komputerze przegrywane DVD czyta) NO I NIECH KTOS MI POWIE O CO CHODZI ;( Wybulilem kupe kasy na nagrywarke ktora obsluguje +R/RW bo tak bylo napisane w instrukcji od Yamahy a to to nie dziala...mial ktos podobny przypadek?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się pośpieszyłeś z tą nagrywarką - mogłeś kupić wieloformatową na + i - ,ja posiadam Yamahę 510 i ta bez problemu czyta + ,- jak i RW a jest to już wiekowy model a w instrukcji jest tylko mowa ,że czyta tylko CDR,więc nie ma co patrzeć na instrukcję tylko próbować osobiście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.