Skocz do zawartości
IGNORED

Który SUBWOOFER SW1000 czy 5010


shrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od czwartku mam upragniony subwoofer. Wybór padł na KODE SW 5010, to istny wariat kina domowego. Jest bardzo dynamiczny,twardy i bardzo szybki . Prawdziwe 100 wat mocy. Trzeba go trzymać w kagańcu i na smyczy aby nikogo nierrozszarpał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam SW100B,sub jest naprawde super,o wiele lepszy od sw1000,szybszy i bardziej dynamiczny,jakość basu jest naprawde super,bas z tego suba ma naprawde dobrą jakośc a to za sprawą wzmaka nie 80W tak jak u sw1000 ale 100W więc przez to jest lepiej kontrolowany głośnik,ja mam ten sub w 12m2 i nie występują żadne dudnienia i rezonanse,więc to jest potwierdzeniem jego jakości,a poza tym jest bardzo solidnie skonstuowany waga 21kg,i odpowiednia ilośc wejśc i wyjśc,więc bardzo polecam tego suba,ale nie wiem czy go dostaniesz oddzielnie bez kupna całego zestawu.POZDRO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem uczulony... ;o) - tylko nie lubie przyczepiania sie do jednego przeczytanego argumentu. Na innej zakladce krytykujesz igoda, ze nie sluchal Kody, a sam robisz to samo w przypadku Rela... Idz w koncu do sklepu ....

 

Koniec tematu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SW 100B testowałem u siebie w domu i wypadł bardzo kiepsko. Moim zdaniem jest bardzo wolny i rozlazły a te 100 wat mocy to chyba z kosmosu. SW 1000 rozkładał go na łopatki w oka mgnieniu, ale i z nim rozprawił się SW 5010.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest własnie przykład jak duże znaczenie na brzmienie ma pomieszczenie,ale się zrymowało hehe,a co do tej mocy to cię zapewniam że ma 100W,na potencjometrze mam na połowie mocy i sub robi naprawde niezłe zamieszanie,a poza tym to też słuchałem sw 1000 i według mnie to on nie miał szans,a sw 5010 to raczej bardzo podobny konstrukcyjnie sub do sw1000 tylko że ma z przodu panel sterujący,ale tak jak napisałem wcześniej,pomieszczenie odgrywa dużą role,jak i ustawienie suba,ale trzeba jeszcze wziąśc pod uwage to że ja mam suba 4 miesiące a ty zaledwie kilka dni,więc ja bardziej znam suba niż ty swojego.POZDRO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja miałem jednocześnie dwa subwoofery w domu SW 1000 oraz SW 100B ( SW 1000 i SW 5010 ) i mogłem je bezpośrednio poriwnać . Zgadzam się że pomieszczenie jest bardzo istotnym czynnikiem uzyskanego dzwięku. Widocznie mamy inne preferencje odnośnie basu.

 

Pozdrawiam-shrek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.