Skocz do zawartości
IGNORED

Jak nagrać 2 filmy na 1 DVD R


darek2

Rekomendowane odpowiedzi

Może to nie jest pytanie na te forum ale może ktoś mi pomoże chciałbym zrobić kopię na jednej płycie swojego Ben Hura ,który jest nagrany na dwóch stronach płyty ,próbowałem ten zabieg poprzez skompresowanie jednej i drugiej strony poprzez DVD Shrink w takiej kompresji ,która zagwarantowałaby że obydwie strony wejdą na jedną płytę ,wrzuciłem to w dwa pliki na dysku i chciałbym je teraz połączyć i tu tkwi problem nagrywam poprzez Nero Burning i jak wrzucam jeden plik z jedenej strony to jest bez problemu ale jak chcę dodać sesję z drugim plikiem i połączyć go z pierwszym to wyskakuję mi informacja ,że dany plik już isnieje i nawet jak go chcę zastąpić to nie ma takiej możliwości .Może ktoś mi w tej sprawie coś doradzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest na dvdhelp.com lub vcdhelp.com masz wile mozliwosci od nagrania vcd do dvd kilku na 1 plycie

sam zgrywalem kiedys z xvida na 1 dvd 3 filmy stawiajac frameserwera i dodlaczajac napisy zajmuje to okolo 1 h na 1 film

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemski

(Konto usunięte)

Do napisania tego postu zabierałem się 4 razy i za każdym razem pisałem od nowa. Powstrzymam się przed opisywaniem IFO Edit i kilku innych, gdyż nie mam teraz na to siły.

 

Najprostsze rozwiązanie jakie mi przychodzi do głowy:

-obie płyty transkoduj za pomocą DVD Shrink tak aby łączna przestrzeń zajmowana na dysku przez materiał z obu płyt nie przekraczała 4456 MB

-za pomocą dowolnego programu do authoringu stwórz nową kompilację zbudowaną z głównych chapter`ów obu płyt - program stworzy zremapowane pliki VOB i nowe pliki IFO i BUP

-za pomocą IMG_TOOL w prosty sposób wykonasz obraz płyty

-który nagrasz za pomocą DVD Decrypter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.