Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  576 członków

NAD Klub
IGNORED

NAD


jac11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów marki NAD. Piszę do was bo jak nie do was to do kogo :)Mam pytanie, jestem posiadaczem kolumn Monitor Audio Rs5 i chcę dokupić wzmacniacz stereo, interesuje mnie NAD c326,355,356. Muzyki słucham wszystkiego po trochu. Moje pytanie jest następujące - czy te wzmacniacze dobrze zagraja z tymi kolumienkami, czy będą dużo gorzej grały od starszych NAD-ów a jeśli mój wybór jest zły to z jakim wzmacniaczem Nadowskim byście te kolumny zestawili ???.POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja odsłuchiwałem ten wzmak z różnymi KEF'ami, Monitorami Audio, Chario i kilkoma jezcze innymi i z tych wymienionych to z RS5 zagrał całkiem fajnie i efektownie. Podkreślam słowo efektownie. Więc, zależy czy lubisz efektowne granie. Bardziej kulturalnie ale i nudno zagrał z KEF iQ70. A najlepiej wypadł z AudioAcademy Phoebe III i właśnie te ostatnie kupiłem. Obecnie przesiadam się na Accuphase, więc moja 326BEE idzie na sprzedaż (jakby co to PW). Napisz ile masz metrów kwadratowych, ale wydaje mi się, że pewnie mniej niż 20m2, skoro masz RS5. Do nich NAD C326BEE będzie jak najbardziej. Jeżeli jednak masz więcej miejsca i lubisz słuchać bardzo głośno, to wtedy wyższe modele. C326BEE powyżej godziny 11, się gubi i przestaje kontrolować bardziej złożoną muzykę (złożony rock, klasyka). Jazz i składy kameralne są OK. Ja osobiście powyżej 11 nie wyjeżdzam, bo jest za głośno w 17m2 + otwarta kuchnia.

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że kolega uzyskał najwyraźniej satysfakcjonującą odpowiedź pozwolę sobie podpiąć z pytaniem. Posiadam model C352, myślałem nad zakupem subwoofera, załóżmy, że Velodyne CHT-8Q. W jaki sposób mogę podłączyć to cudo do wzmacniacza http://www.avx.hu/forum/uploads/post-32-1281207380.jpg ? W wejście pre out 1, czy mam odpiąć zworkę (tj. kabelki, bo zmieniłem) i suba wpiąć w pre 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.