Skocz do zawartości
IGNORED

George Michael


grishnack

Rekomendowane odpowiedzi

George Michael to postać wybitna. Nieziemski głos, zdolności kompozycyjne i nienaganna produkcja płyt.

A że to tylko pop? No i OK - nie każdemu musi się podobać. Ja wolę jego kawałki balladowe od tych tanecznych - zresztą znakomitych.

Najbardziej podoba mi się album "Older". I jeszcze podoba mi się, że facet (choć o odmiennych preferencjach seksualnych) ma prawdziwe jaja i nie ugiął się w 6-letniej walce z Sony o wolność artystycznej wypowiedzi. Dzisiejsze jednosezonowe gwiazdki by się posr***ły po pierwszym spotkaniu z prawnikami giganta. Ale nie on! To jest gość z najwyższej półki.

Ostatnio na imprezie goście kazali sobie puszczać w kółko to... W ogóle na tym teledysku George Michael wygląda jak Kurt Russel! :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zgadzam się Older to płyta z mojej 50 albo 25 wszechczasów . te jego ballady to odlot , zawsze kojarzy mi się ze słuchaniem w nocy , przy zgaszonym świetle . Kiedys była taka wieczorna audycja w Tróce -Głosy , instrumenty , nastroję - to w 1005 pasuje do GM głos jak instrument a nastrój ......... po prostu jest doskonały. Koncert z Londynu na BD - referencja - młodzi uczyć się , naśladować i zawsze pozostac niestety kopią

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.