Skocz do zawartości
IGNORED

[Głośniki] 2.0 do muzyki, +/- 400zł, nie za duże


Kahu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym w najbliższym czasie kupić jakiś dobrej jakości system głośników 2.0 przeznaczony do słuchania muzyki. Na razie będzie podpięty do integry w moim lapku, w przyszłości dokupię może jakaś kartę dźwiękową. Przeglądałem już sporo ofert i najbardziej podobają mi się chyba modele Edifiera i Microlaba. Tylko że tych modeli jest sporo a różnice w cenie w sumie nie duże. Glosniki będę kupował w Niemczech, chcialbym sie zmieścić w okolicy 100 euro (około 400zł). Wyznacznikiem cen jest niemiecki Amazon, ale zamawiał będę pewnie w jakims innym sklepie, bo czesto wychodzi taniej.

 

Na razie biore pod uwage ponizsze modele:

 

Edifier RT1600 Plus

Edifier R1900 TII

Microlab Solo1C

Microlab Solo2C

 

Wizualnie, bardziej podobają mi się Edifiery i myślę, że RT1600 mogłyby mi wystarczyć, aczkolwiek nie wiem jak wyglądają w tym modelu niskie tony. Słucham głównie cięższej muzyki pokroju Amon Amarth i tony niskie byłyby mile widziane. Ale nie jakieś dudniące bassy jak w 2.1.

Co mi przeszkadza, to regulacja głośności z tyłu i brak pilota... gdyby był pilot to pewnie już bym je zamówił (w dodatku kosztują teraz 249zł). Albo R1900, które grają pewnie jeszcze lepiej.

Microlaby zagrałyby zapewne na podobnym poziomie i mają w zestawie pilot, ale są chyba dość duże i nie wiem czy zmieściłyby mi się na biurku (poddasze).

 

Istnieje jeszcze jakaś inna alternatywa w tej cenie? Logitech i Creative odpada na starcie, Geniusy jakoś też do mnie nie przemawiają. Chciałbym kupić trochę lepszy sprzęt od tych wszystkich plastików. Czy miedzy Solo1c a Solo2c są duże różnice pod względem dźwięku? Które się bardziej opłaca kupić, jeśli zdecydowałbym się na tą markę? Może dać jednak szanse Edifierom, albo szukać jakiejś mniej znanej alternatywy, która zagra równie dobrze?

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.