Jump to content

Slayer "Repentless Killogy" już w listopadzie!

AudioRecki
AudioRecki
Sign in to follow this  

"Repentless" zespołu Slayer rodził się w bólach. Fani oczekiwali czegoś mocnego, czasem ponad wręcz realną ocenę dokonań zespołu z ostatnich dwóch dekad. Kiedy w 2015 roku na rynku ukazał się "Repentless" od razu pojawiły się głosy zawodu, w dużej mierze oparte o osobiste sympatie do poszczególnych członków zespołu. Zmiany w kapeli (zresztą nie tylko tej) to rzecz czasem nieodzowna, tym bardziej kiedy obejmuje śmierć któregoś z członków zespołu, a tak było w przypadku Slayer. Kiedy w 2013 roku Jeff Hanneman umarł, zapewne pozostawił pewną pustkę ale czy aż tak wielką, by "Repentless" wyniosło cały zespół na wyżyny list? To pozostanie już w sferze spekulacji i indywidualnej ocenie każdego fana. Będąc jednak szczerym, poprzednie albumy też nie były (w całości) sukcesem i mierzyły się z różnymi ocenami nie tylko fanów, także krytyków. Pomimo jednak tych wszystkich opinii i ocen  album z 2015 roku zyskał w naszym kraju status Złotej Płyty. 

Nie bez powodu taki długi wstęp i wspomnienie o albumie "Repentless" bowiem już za miesiąc na naszym rynku ukaże się "Repentless Killogy" w formatach:  Blu Ray, 2CD oraz 2 LP. Czym jest album "Repentless Killogy"? Po pierwsze wersja Blu-ray to swoista kompilacja teledysków Slayer z ostatniego studyjnego albumu czyli wspomnianego powyżej „Repentless”.  "Repentless Killogy" to także wydawnictwo na które składa się rewelacyjny koncert z 2017 roku, który został zarejestrowany w kalifornijskim The Forum (2017). A wersja audio obejmuje aż 21 nowych ale i starszych klasyków kapeli. Rzecz jasna wszystkie utwory były zarejestrowane w trakcie wspomnianego koncertu.

Wracając do wywodów o samej muzyce i płycie sprzed czterech już lat - Slayer to kapela ludzi świadomych swojej pozycji, oczekiwań swoich fanów i tego, co chcą im pokazać swoją muzyką. Jakkolwiek by nie podejść do zawartości "Repentless", album jest niepowtarzalny z jednego powodu - Slayer jest tylko jeden i pomimo upływających lat trudno na rynku szukać tak charakterystycznego brzmieniem i dobrze od dekad przyjmowanego na całym świecie zespołu. Nadchodzące w listopadzie "Repentless Killogy" stanowi więc nie lada gratkę dla wielbicieli gatunku oraz fanów zespołu. Dostajemy porządne granie obejmujące te najnowsze jak i starsze pozycje, a wszystko "ubrane" w nośniki dające pełen zakres możliwości (od video wysokiej jakości Blu-ray, płyty winylowe po cyfrowy nośnik CD). Jest na co czekać!

 

AudioRecki

Za pomoc w przygotowaniu materiału dziękujemy firmie Winylownia.pl (https://winylownia.pl)

 

 

 

58711-slayer-the-repentless-killogy-blu-ray-napalm-records.thumb.jpg.a31e9022637cdc9ebfdaf91e7a6fb1fb.jpg

Slayer "Repentless Killogy" (2019)

Tracklista:

CD 1
1. Delusions Of Saviour (Live)
2. Repentless (Live)
3. The Antichrist (Live)
4. Disciple (Live)
5. Postmortem (Live)
6. Hate Worldwide (Live)
7. War Ensemble (Live)
8. When The Stillness Comes (Live)
9. You Against You (Live)
10. Mandatory Suicide (Live)
11. Hallowed Point (Live)
12. Dead Skin Mask (Live)

CD 2
1. Born Of Fire (Live)
2. Cast The First Stone (Live)
3. Bloodline (Live)
4. Seasons In The Abyss (Live)
5. Hell Awaits (Live)
6. South Of Heaven (Live)
7. Raining Blood (Live)
8. Chemical Warfare (Live)
9. Angel Of Death (Live)

 

Sign in to follow this  


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Życzenia Świąteczne

  Jak co roku składamy życzenia naszym Forumowiczom, Klubowiczom i Czytelników Magazynu. Wam i Waszym bliskim z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia:                                                                                               

  AudioRecki
  AudioRecki
  Newsy

  Hildur Guðnadóttir i soundtrack z filmu Joker.

  Hildur Guðnadóttir należy do tych artystów młodego pokolenia (ur. 1982 r.), którzy potrafią zachwycić swoją muzyką czy kompozycją bez względu na wiek słuchacza. I pomimo faktu, że (może) część melomanów (jeszcze) nie zna bliżej jej twórczości, to ona sama ma za sobą naprawdę bogate doświadczenie zawodowe. Współpracowała bowiem i tworzyła dla naprawdę wielu, w jej bogatym CV znajdziemy więc: Islandzki Teatr Narodowy, Islandzką Orkiestrę Symfoniczną, Brytyjski Instytut Filmowy czy Królewską Operę 

  AudioRecki
  AudioRecki
  Muzyka

  ONKYO TX-8390. Japoński amplituner stereo w akcji.

  Onkyo od lat zaznacza się na rynku ze swoimi produktami audio-video, trafiając do sporego grona klientów zainteresowanych produktami trwałymi, przystępnymi cenowo i co ważne - dobrze brzmiącymi. W ofercie tego giganta znajdziemy szeroką ofertę amplitunerów tak wielokanałowych jak i stereo. TX-8390 nie jest więc jedynym amplitunerem stereo w ofercie tej firmy, czym więc nowa konstrukcja ma przekonać klientów do zakupu? Na pewno współpraca z systemem SONOS i jest to naprawdę poważny atut na plus,

  AudioRecki
  AudioRecki
  Wzmacniacze 5

  Współpraca audiostereo ze sklepem PR dla naszych Klubowiczów.

  Jak wspomnieliśmy w części ogólnodostępnej Magazynu, audiostereo ma przyjemność poinformować Was o wzajemnej współpracy ze Sklepem Polskiego Radia.  Współpraca obejmuje możliwość skorzystania z całej oferty sklepu ze specjalnym rabatem dla naszych Klubowiczów, którzy zarejestrują się w sklepie PR na stronie https://sklep.polskieradio.pl Szczegóły znajdziecie w poniższych linkach: https://www.audiostereo.pl/polskie-radio-sklep/polskie-radio-współpraca/ https://www.audiostereo.

  AudioRecki
  AudioRecki
  Newsy

  Polskie Radio i audiostereo rozpoczynają wspólną współpracę!

  Wystarczy kilka sekund przed komputerem by sprawdzić, jak bogatą historię posiada Polskie Radio. O wpływie stacji na kilka pokoleń Polaków nie trzeba nawet wspominać, bo jest to sprawa oczywista. Mając więc na uwadze tylko te dwa szczegóły spośród wielu obejmujących Polskie Radio, mamy przyjemność powiadomić wszystkich Forumowiczów i Klubowicz o rozpoczęciu współpracy Forum AudioStereo ze Sklepem Polskiego Radia.  Związane z tym działania obejmują m.in.: możliwość korzystania przez naszych

  AudioRecki
  AudioRecki
  Newsy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.