Skocz do zawartości
IGNORED

Kto ma pełny schemat Marantz'a CD 6000 ?


Buber

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie,

Mam pytanie, nie jest może ktoś z Was szczęśliwym posiadaczem pełnego schematu Marantz'a CD 6000/OSE (nie tylko części analogowej dostępnej na stronie Garmina), chodzi mi głównie o sterowanie napędem, ale najlepiej to wszystko z przebiegami itp, coś a la serwisówka.

Będę wdzieczny za udostępnienie, jeśli ktoś zna ewentualnie jakiś płatny serwis oferujący taki schemat również proszę o info.

Pozdrawiam.

ps. proszę ewentualnie info na priva

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszło dzięki, ale jak zaznaczyłem ten schemat już mam... :-)

Interesuje mnie część dotycząca napędu i sterowania nim, a tego na tym schemacie nie ma... :-(

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego akurat z elektrody mam, i się za bardzo w niego nie wgryzałem ( szukałem schematu do Philipsa CD721 ew. 751 czy innego Marantza CD38, niestety schemat oznaczony jako CD751 okazał się źle opisanym CDC751 :) ). Ostatnio zamawiałem w jednym sklepie serwisówkę ( na serwisówce był adres jakiejś firmy z Wawy bodajże:

ul. Ślimaka 15, 04-862 Warszawa, tel. ( od 9:00 do 21:00, fax całodobowo ) 615-52-70, tel. kom. 0 501 105 735, 0 90 206 038 ),nie wiem czy dla indywidualnych klijentów sprzedadzą, czy tylko dla sklepów i serwisów, ale jest tanio i spory wybór ( ja za dwadzieścia pare dostałem ).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.