Skocz do zawartości
IGNORED

STX FX-300 czy Tonsil Maestro II/S ? Proszę o pomoc


orixor

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli doszliśmy do wniosku, że za do 3 tysięcy nie ma lepszych NOWYCH kolumn niż STX FX300.

I tego się będę trzymał. Dzięki!

 

Nie ma, a płacić 4tyś i powyżej za "logo" mija się z celem. Jedź, posłuchaj i ciesz się z kolumn.

 

Pozdrawiam !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Accuphase P-450, Visaton Couplet, Visaton Conga, Asus Xonar Essence ONE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 10 miesięcy temu...

Ja kiedyś zamieniłem Maestro II 180 właśnie na Phoebe IIs, które nie były pod każdym względem lepsze od poprzedników - wszystko zależy od tego czego, oczekujemy.

Ja bardzo miło wspominam ESA Ostinato 2005, które zamieniłem na (tymczasowe) trzykrotnie tańsze Magnaty Quantum 505.

Mam jeszcze dwie pary audiofilskich podstawkowców i suba, które czekają na na jakiś sensowny system z aktywną zwrotnicą.

Odpowiadając na przytyk pawelace12

cały czas poluję na jakieś fajne używki (zbyt często zmieniam kolumny, żeby pakować się w nówki) i STX FX300 także (obok konstrukcji kilkukrotnie od nich droższych) leżą w kręgu moich zainteresowań.

 

Witam.

Mam nadzieję, że tu jeszcze ktoś zagląda. Widza że kolega próbował Ostinato a ja w tej sprawie, ponieważ po jakimś tam czasie chciałbym je zmienić. Nie to że są złe. Generalnie jestem zadowolony i jak nie znaję nic sensownego to dalej będą grały. Problem w tym, że lubię słuchać m. in. muzyki symfonicznej, ale z tymi kolumnami robię to naprawdę sporadycznie. Nie ma takiej przyjemności jak przy słuchaniu małych składów czy rozrywkowej akustycznej czy rockowej. Tak więc jak widać nie jest źle ale.... . Stoi u mnie wzmacniacz taki wiekowy ale sprawny marantz pm75 i cd 63se. chciałbym ew. porozmawiać na ten temat. Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Mimo wszystko myślałbym o zamianie kolumn. Po prostu nie chciałbym już ruszać tych moich dziadków marantza i raczej łatwiej byłoby wymienić same kolumny. Tak więc czy masz jakieś propozycje odnośnie tego marantza?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.