Skocz do zawartości
IGNORED

Modding Damy Pik - to nie zart :)


Michal G

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - pytanie powazne, czy ktos ma pomysl na modding tego sprzetu - mam takowy, stan bardzo dobry, jestem z nim zwiazany emocjonalnie, na nowych tasmach Maxell brzmi calkiem przyjemnie, tylko jak to bydle wyciszyc i ew. poprawic ... ??

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie niedopracowane "G" kiedys tez to mialem .. do dzis w kregach slychac tekst mojego starego na temat systemu DNL [ Dalej Niebedzie Lepiej]wszycho...

Ksywki>Szpulkobrzekoskrzyp,

>Tasmogniot,

>Tasmorylc

>Przesluchofon,

>Przysiadkofon kanalowy,

>Rzechograj,

>Buczofon,i wiele wiele innych adekwatnych do calej serii ARIA/DAMA Pik Exp,M2405 i innych klamko podobnych...

wyjatkowo medowaty pozeracz tasm.. no i ten patent z dociskiem...

Do dzisiaj pamietam jak mnie stary opier... ze mu rekawiczki z irchy pociolem na dociski do glowic... smieszne to byly czasy...

Po tych szmelcach kupilem sobie UHERA Variocorda[1966r] i pozniej UHERA Royala De Luxe[1968r]... o 20 lat!! starsze od tych naszych wypocin i przepasc..brak jakiegokolwiek porownania....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko mi nie chodzi tylke o walory dziwekowe, ale zeby tak nie buczal no i chodzil troszke kulturalniej :)) .... zmieniac nie mam zamiaru, chyba ze wycyganie od swojego tatka nowke sztuke ZK-102 - jeszcze oryginalnego grundiga, nawet jednej ryski nie ma - poprostu noweczka... Wiesz to taki sprzecik zeby raz na m-c odpalic do kolacji przy swiecach itd....

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Dama stoi w kącie i się kurzy - wielka tandeta - beznadziejnie rowiązany cały napęd, duża nierównomierność przesuwu, wpadający w rezonans silnik. Jak na 19 cm/s parametry elektroakustyczne cieniutkie - zwykły kaseciak bez problemu osiąga lepsze. Miałem 2 szt, ale nic sensownego nie udało mi się z tego wycisnąć. Trzymam z sentymentu razem z ZK-140. Tego ostatniego używam czasami jako przedwzmacniacz mikrofonowy - to lampowe brzmienie i magiczne oko ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.