Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki wzmacniacz do słuchawek Creative Aurvana Live i gramofonu


woo

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w wyborze wzmacniacza do gramofonu (Lenco L-90) i słuchawek (Creative Aurvana Live). Znalazłem informacje że albo wzmacniacz z wyjściem słuchawkowym albo coś takiego dedykowanego pod słuchawki: Pro-Ject Head Box MK II.

 

Po dłuższym zastanowieniu jednak nie wiem czy w przyszłości nie dokupię sobie do tego zestawu także kolumn, dlatego proszę o pomoc w wyborze wzmacniacza. Muzyka będzie słuchana w pokoju ok 20m2. Ni chciałbym na to wydawać majątku, budżet to ok 500 zł.

 

PS. Pytałem wcześniej w dziale Analog, ale odesłano mnie tutaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wzmacniacz DENON PMA-860, będzie ok do tych słuchawek?

 

No i czy później będzie dobrze współpracował z ewentualnie dokupionymi kolumnami przy sluchaniu muzyki jazz, nujazz, elektronika czasem trashmetal?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Dzięki za odpowiedzi ;-) Poniżej zdjęcia mojego zestawu, gdyż kupiłem ten wzmacniacz ;-) Gra fajnie, jak na moje laickie ucho. Słuchawki są świetne, jak je podepnę do smartfonu. Czy grają lepiej gdy je podepnę do wzmacniacza? Nie wiem, bo mam jedną płytę winylową (jak narazie ;-) i nie mam porównania. Na pewno w smartfonie mam equalizer, co nie jest bez znaczenia...

 

Wracając do meritum, to chciałbym jednak dokupić jeszcze kolumny do tego wzmacniacza. Proszę o ogólne wskazówki (wiem że kolumny mają być 8-io omowe) lub konkretne modele, które można np. na alledrogo zakupić (...teraz lub poczekać aż się pojawią), raczej używki bo na nowe mnie nie stać ;-)

 

IMG_1365.jpg

IMG_1371.jpg

IMG_1375.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaką opinię mają te słuchawki u innych userów, ale dla mnie to są baaardzo średnie, żeby nie pisać słabe. Używałem ich do gier online, bo do muzyki się średnio moim zdaniem nadawały.

PS: denonek całkiem fajny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.