Skocz do zawartości
IGNORED

rotel ra 812


GREGORCASH

Rekomendowane odpowiedzi

witam.interesuje mnie wzmacniacz rotel ra 812.proszę o wyrażenie swoich opinii,w miarę możliwości obiektywnych.link

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) wart swojej ceny?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Ja mam pewne uprzedzenie do handlarzy... często sprzedają bez jakiegokolwiek sprawdzenia sprzętu przez dłuższy czas pracy(1h.) i zakładają że wszystko równo wzmacnia, nie trzeszczy itd.

Sprzedawca na allegro w mojej opinii najczęściej sprzedaję jakieś trupy(przynajmniej z wyglądu). Możliwe że sprowadza i mają za sobą ciężka drogę....nie wiem, nie wnikam.

Zauważ też, że stary sprzęt = konieczny przegląd, wymiany, przeróbki.. (jednak projektowany był na 220V, a mamy 230V - często spotykam z tego powodu spore problemy)

 

Najlepiej jest kupić od osoby prywatnej, szczególnie hobbysty. Przynajmniej powie o ewentualnych wadach, wymianach. A pewnie najczęściej wszystko będzie przeczyszczone porządnie i przesmarowane(przynajmniej ja tak robię). Oczywiście są też oszuści, nie da się uogólniać....

 

 

 

Ogólnie, to czemu chcesz kupić tego rotela??? Rozumiem jakbyś chciał ROTEL RA 1312 :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie?-bo mi się podoba.o 1312 nawet nie myślę,nie ta kasa.po prostu chcę wiedzieć co jest wart według Waszej opinii,a liczę się z przeróbkami i serwisem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym za tyle nie kupił tego Rotela, a już na pewno nie od tego sprzedawcy. Ten brud na spodzie płyty czołowej - z doświadczenia wiem, że często jest nie do doczyszczenia bez zniszczenia struktury....

Moim zdaniem jakościowo (te płytki dziwnie znajomo wyglądają) on nie jest wart więcej niż 350zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O płytki to chodzi mnie o budowę w środku ogólnie Rotela ra812, nie wiem przecież jak wygląda ten z aukcji i na ile jest oryginalny.

 

Brud - nie powinienem wklejać tu zdjęcia z tej aukcji, ale pozwolę sobie wziąć z google dowolne zdjęcie i proponuję żebyś sobie porównał ogólny wygląd panelu, ze szczególnym uwzględnieniem miejsca które zaznaczę. Przyjrzyj się ogólnie plamom/przebarwieniom itd.

Nie wiem jaka jest Twoja ocena, ale jak dla mnie to taki sprzęt vintage powinien przede wszystkim dobrze wyglądać.

 

Reszta to oczywiście Twoja decyzja, co jest w środku nie wiadomo....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.