Skocz do zawartości
IGNORED

Głosniki Beovox s80.2 pomocy


cultcar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio kupiłem B&O s80.2 na zdjęciach wygadały ok Jadnak po odpakowaniu przesyłki doznałem szoku zostało w nich wymienione zawieszenie górne w głośnikach nisko tonowych, zostało to zrobione niedbale i niechlujnie klej jest wszędzie poza tym nierówno sa wklejone a wygląda jeszcze gorzej . Drugi problem to przybrudzone kopułki średniaków z uwagi na fakturę materiału strasznie tam dożo rzeczy się przeczepiło ma morze ktoś jakiś pomysł jak to oczyścić? Ale najważniejsze jest teraz wymiana zawieszenia membrany i kopułki w niskotonowych morze ktoś mi podpowie gdzie kupić taki zestaw albo bezpośrednio podsunie linka gdzie go zamówić. Mam w moim mieście człowieka co robi takie rzeczy ale ma części od tonsila i nic nie pasuje bardzo proszę o pomoc bo nie mogę na to patrzeć cewki sa ok.

post-57267-0-62091700-1420635932_thumb.jpg

post-57267-0-33385300-1420636059_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może lepsze rozwiązanie, bez kombinacji:

 

http://www.instructables.com/id/Bang-and-Olufsen-Beovox-Woofer-Replacement-easy/?ALLSTEPS

 

użył tego głośnika http://www.amazon.com/Goldwood-GW-8028-Butyl-Surround-Woofer/dp/B0002ZPSKU

 

chwali się, że dźwięk jest genialny "I chose to replace mine with Goldwood 8" woofers, about $17 each, available at partsexpress.com. They now sound fantastic! :)", opinie komentujących, również są bardzo dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.