Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz do Magnat Zero 2/3


enchantedmike

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tak się składa, że jestem posiadaczem kolumn Magnat Zero 2 i prawdopodobnie w najbliższym czasie kupię Magnaty Zero 3.

Kolumny są podłączone do Nada 304.

Niestety wzmacniacz nie zadowala mnie swoją muzykalnością. Gra bardzo neutralnie z tymi kolumnami. Ciężko jest wysterowac bas tak, żeby był głęboki i słyszalny.

Podłączyłem pod nie któregoś razu Yamahe ax-496, która ma słabsze opinie ( słychać podobno tylko bas) i miały już fajny wykop.

 

Chciałbym dobrego wzmacniacza, który będzie wykorzystywał moc kolumn (80w)

I nie będzie tak neutralny jak Nad, poszedłbym bardziej w stronę głębi i muzykalności.

Pokój 20m^2.

Muzyka jaką słucham to praktycznie wszystko. Najrzadziej muzyka klasyczna i rap. Najczęściej rock,future house, muzyka alternatywna, czasami coś bardziej elektronicznego.

Jeżeli chodzi o cenę to chciałbym coś rozsądnego co będzie na poziomie jakości tych kolumn, które podobno są dobrej jakości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.