Skocz do zawartości
IGNORED

"Usieciowienie" zestawu


414

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam zestaw Yamahy składający się z amplitunera RX-V657 oraz odtwarzacza dvd S657, który ma już 10 lat. Głośniki to Paradigm Monitor 3 v.4. Słyszę różnicę w stosunku do prawdziwie audiofilskich zestawów za kilkadziesiąt tysięcy, natomiast ogólnie jestem zadowolony z tego, jak to gra.

Przymierzam się do dołożenia czegoś, co umożliwi mi słuchanie muzyki z internetu, przede wszystkim serwisu Spotify. Rozważam następujące rozwiązania:

a) Wymianę posiadanego amplitunera na amplituner stereo Onkyo TX-8150

b) Dokupienie modułu Connect firmy Sonos

c) Dokupienie odtwarzacza CD z funkcjami sieciowymi Yamaha NT670D

d) Dokupienie odtwarzacza sieciowego Cambridge CXN

Byłbym bardzo wdzięczny za ewentualne sugestie, co do najbardziej optymalnego rozwiązania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kupiłem adapter chromecast audio. Można streamingowac z telefonu lub telefon działa jak pilot do serwisów typu spotify lub deezer. Ma wyjście analogowe lub optyczne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem taki sam dylemat, chciałem usieciowić mój amplituner Sony STR-DA5500ES. Wybór padł na Sonosa, nie chciałem zmieniać ampli tylko coś dołożyć.

Dla mnie najistotniejszą rzeczą była aplikacja do obsługi - tu wygrał Sonos, aplikacja jest bardzo fajna,przejrzysta i intuicyjna ale działa tylko z wersją premium Spotify.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.