Skocz do zawartości
IGNORED

200 płytowy BOX dzieł wszystkich Mozarta. Edycja Mozart 225. Warto?


Luxmanrulz

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem przeprosić Pasquala za zbyt pospiesznego bana. Napisał do mnie na PW. M.in:

 

"Wpis nie jest w żaden sposób złośliwy, sam mam ok. 800 płyt w dużych boxach"

 

Także kolega Pasqual też rozumie (czego nie jest w stanie pojąć znany troll z forum AS), że boksy to nie jest 'samo zło'. Chyba że ktoś kupuje je bezmyślnie lub zbiera wyłącznie boksy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przeprosić Pasquala za zbyt pospiesznego bana. Napisał do mnie na PW. M.in:

 

"Wpis nie jest w żaden sposób złośliwy, sam mam ok. 800 płyt w dużych boxach"

 

Także kolega Pasqual też rozumie (czego nie jest w stanie pojąć znany troll z forum AS), że boksy to nie jest 'samo zło'. Chyba że ktoś kupuje je bezmyślnie lub zbiera wyłącznie boksy.

 

Bardzo dziękuję za miły list na prv i za przeprosiny, wszystko jest w najlepszym porządku. Dla wyjaśnienia - uwaga o nieskutecznym leczeniu tyczyła się mnie; te ok. 800 ( raczej więcej niż mniej) płyt w pudełkach oczywiście nie dotyczy boxów kupionych na zapas i czekających w szafie, aż niektóre płyty z boksów będących w użyciu się "wykruszą". Wbrew pozorom jest to mniej szalone, niż się wydaje - w razie nagłej potrzeby taki box będzie można sprzedać i jeszcze zarobić (oczywiście tylko w najczarniejszych snach).

A co do tematu wątku - ja się bardzo cieszę, że wydawnictwa wpadły na pomysł tworzenia "opakowań zbiorczych" . Nawet jak się ma większość utworów jakiegoś kompozytora to zawsze miło dostać resztę za jednym zamachem i prawdopodobnie za mniejsze pieniądze.Reszta płyt z pudełka może robić za zapas. W boxach jest wiele płyt z nieznanymi mi czy innemu słuchaczowi utworami, kompozytorami, wykonawcami etc., tak więc boksy pełnią funkcję edukacyjną. No i najbardziej przyziemny aspekt finansowy - gdybym chciał kupić oddzielnie wszystkie dzieła np. Bacha czy Mozarta to prawdopodobnie nie byłoby mnie na to stać, biorąc pod uwagę szalone ceny niektórych płyt. Nie mówiąc już o straconym czasie i nerwach. Dlatego moim zdaniem - jeżeli pokazuje się ciekawy dla nas box, to należy go kupić. Najwyżej będziemy słuchać tych kilku płyt , które znamy całą resztę zostawiając sobie na później.

Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie miłośników boksów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Powoli przesłuchuję ten box i moja rada - kupujcie, póki jeszcze można go dostać. To, czego dotąd  słuchałem rewelacyjnie nagrane i świetnie wykonane.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.